راهنماي عروسي راهنماي عروسي .

راهنماي عروسي

فريت بار به آمريكا

فريت بار به آمريكا 

فريت بار به آمريكا ، قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به آمريكا : هر ساله از كشور عزيز ما ايران مسافران زيادي به خارج از كشور سفر مي كنند تا هم در بين كارهايشان استراحتي كرده باشند و هم آشنايي با ملت هاي ديگر را براي خود داشته باشند . اكثر مسافران عزيز ما كه براي سفر از كشور خارج مي شوند بيشتر آمريكا را مقصد خود قرار مي دهند كه به نقاط مختلفي در آن سفر مي كنند. خارج از قضه مسافرت گاهي افراد نيز قصد مهاجرت به اين ايالت را دارند و از آنجايي كه هر كس وسايل شخصي اي دارد كه بايد هميشه در كنار خودش داشته باشد از جمله وسايل منزل و …

فريت بار به امريكا

اين وسايل بايد به آمريكا انتقال داده شود و براي اينكار بايد يك شركت معتبري وجود داشته باشد كه تمام كار هاي اداري و بسته بندي را انجام دهد تا لوازم را به اين كشور انتقال دهد.

فريت بار به آمريكا

طبق آماري كه در دست داريم اكثر مسافران و مهاجراني كه در خواست فريت بار از ايران به آمريكا را دارند بيشتر مقصد آنها ايالت كاليفرنا و دو شهر لس آنجلس و سانفرانسيسكو مي باشد. اضافه مي كنيم كه ورود لوازم شخصي و لوازم منزل براي ايالت آمريكا رايگان مي باشد. بعضي از افرادي ك از اين امر آگاهي ندارند در اين باور مي باشند كه اگر به آمريكا مسافرت طولاني و يا مهاجرت كنند لوازم خود را نمي توانند وارد آنجا كنند در حالي كه اينگونه نمي باشد و مي توانند لوازم خود را رايگان وارد اين ايالت كنند.

البته اين براي زماني است كه شما لوازم كاركرده و دست دوم را براي آمريكا وارد كنيد و بعد از رسيدن بار به فرودگاه هاي آمريكا آنهارا تحويل بگيريد اينگونه  لوازم هيچ گونه هزينه گمركي ندارد و شما براحتي مي توانيد لوازم شخصي و اثاث منزل خود را به آمريكا فريت كنيد.

ارسال مواد غذايي به آمريكا ( فريت بار مواد غذايي به آمريكا )

سوالي كه اكثر مراجعه كنندگان به شركت هوايي از ما مي پرسند اين مي باشد كه آيا مواد غذايي را مي توانيم وارد اين كشور بكنيم يا نه ؟

در جواب اين سوال ما بايد به شما بگوييم كه در رابطه با گمرك و فرودگاه هر كشوري داراي قوانين خاص خود مي باشد اما در حالت كلي مي توان گفت كه ارسال مواد غذايي در بين بار بسيار حساس و مشكل مي باشد حتي ممكن است اگر كادر بازرسي گمرك از وجود مواد غذايي در بار خبر دار شوند مواد غذايي را دور مي ريزند و براي گيرنده بار مشكل ساز خواهد بود .

توصيه شركت ارسال بار هوايي ما به شما اين است كه مواد غذايي خود را در صورت موجود بودن در بار هاي خود قرار ندهيدحتي اگر مواد غذايي شما اندك و ناچيز باشد . اما گاهي از مسافران اصرار دارند كه مواد غذايي با خود ببرند در اينگونه موارد ما به شما توصيه مي كنيم كهخ آن مواد غذايي را در جعبه اي جداگانه بگذاريد كه يافتن آن براي شما راحتتر باشد و ديگر لازم نباشد در ميان بارهاي خود به دنبال غذا باشيد .

ارسال اشيا قديمي ( فريت بار اشيا قديمي )

بعضي از افراد هستند كه به اشيا قديمي علاقه ي خاصي دارند و آنها را خريداري كرده و در خانه خود نگه مي دارند اينگونه افراد در هنگام مهاجرت به ايالت آمريكا دوست دارند تا اين اشيا قديمي را نيز با خود ببرند. براي اين كار شما بايد از ميراث فرهنگي مجوز آن را دريافت كنيد حتي اگر اشيايي كه شما داريد ارزش مادي و معنوي زيادي هم نباشد تا بتوانيد آن را از كشور خارج كنيد .

مراحل گوناگون فريت بار به آمريكا (مراحل ارسال بار به آمريكا )

دريافت بار پس از فريت بار به آمريكا

زماني كه بار ارسال شده به يكي از شهر هاي آمريكا به مقصد رسيد بايد طي ۴۸ ساعت آه را از گمرك مقصد دريافت كنيد وگرنه به انبار تحويل داده مي شود . براي دريافت كالاي خود از گمرك اولين قديم اين مي باشد كه مامور گمرك مدارك شما را چك خواهد كرد كه بايد اسم و فاميل و آدرس گيرنده با مدارك موجود در بار نامه گيرنده يكي باشد . در غعير اين صورت بار تحويل نمي گردد.

دريافت بار پس از فريت بار به آمريكا

در حالت دوم بارهاي ارسالي به آمريكا به وزارت كشاورزي آن وابسطه است كه بايد ارزياب گمرك اين بار را بازرسي كند در اينجا هدف از بازرسي اين مي باشد كه محموله فرستده شده از هرگونه حشره و ميكروب تميز باشد و مشكلي برايشان پيش نيايد .

دريافت بار بعد از ارسال به آمريكا

در اين مرحله بعد از رسيدن بار به مقصد بازرس گمرك وسايل شما را بررسي خواهد كرد كه شايد ممكن است صندوق را باز كند و به دقت بار را مورد بازبيني قرار دهد كه اين براي اين است كه مامور گمرك مي خواهد بداند كه درون صندوق ها فقط لوازم شخصي و اثاث منزل است و چيز ديگري وجود ندارد.

 

برچسب ها: , , , , ,

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۴:۰۷ توسط:مهدي موضوع:

فريت بار به استراليا

فريت بار به استراليا

فريت بار به استراليا، قيمت و هزينه ارسال بار به استراليا : كشور استراليا نيز مانند بعضي از كشورها بسيار مهاجر پذير مي باشد و مكان هاي گردشگري جالبي را دارد كه باعث جذب مسافر و گردگشر مي شود كه هر ساله به آنجا مسافارت مي كنند. تعدا بيشتري از افراد كشور ما براي مسافرت به اين كشور مي روند و در شهرهاي آنها به گردش مي پردازند. بهتر است اضافه كنيم كه استراليا از نظر وسعت در مقام ششم دنيا قرار دارد . كشور استراليا به سرزمين كانگروها معروف است .

ارسال بار به استراليا

هر سال به تعداد اين مهاجران و مسافران افزوده مي شود و درخواست اقامت دائم در اين كشور زياد مي باشد . به هنگام مهاجرت به اين كشور مهاجران بايد لوازم و اثا منزل خود را نيز به همراه خود وارد اين كشور كنند كه يكي از نگراني هاي بزرگ مهاجران مي باشد . اكثر مهاجران نگران اين مسئله مي باشند كه در هنگام جابجايي وسايل و. لوازم آهنا مورد آسيب ديدگي قرار مي گيرد كه ما در اين مطالب ارسال بار به استراليا را به شما آموزش مي دهيم .

روش هاي نوين ارسال بار به استراليا

همانور كه آگاهي داريد ارسال بار از يك نقطه دنيا به نقطه ديگر از سه راه امكان پذير است كه در اينجا ما ارسال ربار به استراليا را بررسي مي كنيم.

ارسال بار به كشور استراليا از طريق راه هاي زميني

همه ما آگاهي داريم كه استراليا يك جزيره مي باشد و راه زميني از يك كشور ديگر به اين كشور وجود ندارد پس به اين نتيجه مي رسيم كه راه زميني براي ارسال بار به استراليا حذف مي شود.

 ارسال بار به استراليا از طريق دريا

براي ارسال به اين كشور مي توانيم از كشتي هاي بزرگ براي حمل بار و يا كشتي هاي مسافر بري استفاده كرد .

ارسال بار به استراليا از طريق هوايي

راه ديگر براي ارسال بار به كشور استراليا از طريق هواپيما مي باشد كه طبق آمار امن ترين را براي اترسال بار به اين كشور مي باشد كه در ادامه مطالبمان بيشتر در اين مورد بحث خواهيم كرد.

ارسال بار به استراليا – فريت بار به استراليا

بهتر است واژه فريت بار را تعريف كنيم ، به ارسال بار از طريق هواپيما را فريت بار مي گويند . فريت بار به استراليا يعني اراسل كردن بار به كشور استراليا از طريق هوايي و با استفاده از هواپيماهاي باري يك راه بسيار امن و آسان مي باشد كه اكثر مردم دنيا از اين روش استفاده مي كنند . مسافران عزيز كشور ما كه قصد مسافرت به اين كشور را داريد با مراجعه به شركت هوايي ما بهترين راهنمايي را از طرف ما نسبت به ارسال بار به اين كشور دريافت كنيد .

خدمات شركت هوايي به ارسال بار به استراليا

 • اسباب و وسايل منزل بايد در خانه بصورت استاندارد و منظم بسته بندي شوند خصوصا در مورد ظروف هاي شكستني بايد بيشتر دقت كرد.
 • بارگيري جهت ارسال بار هوايي
 • رفتن به دنبال كار ها و مراحل گمركي ارسال بار هوايي به استراليا : در اينجا بعضي از افراد خواهان اين هستند كه خودشان در همه مراحل انجام تشريفات گمركي در كنار كارشناسان شركت بار هوايي ما باشند و افرادي نيز انجام اينكار را كاملا در اختيار كارشناسان ما قرار مي دهند. در كل ما سعي مي كنيم مشتري كاملا از ما راضي باشد و هركاري كه صلاح مي داند انجام دهد.
 • گاهي مواقع كه بار زياد باشد به پالت نياز مي شود در اين صورت بار را پالت بندي مي كنيم كه در اينجا از اسيب ديدگي لوازم خيلي خوب جلوگيري مي شود. خدمات بار هوايي ما اين وظيفه را نيز بر عهده دارد.
 • در اخرين مرحله اقدام براي گرفتن بار نامه براي ارسال بار به استراليا: شركت بار هوايي ما در كوتاهترين زمان با كمترين هزينه بارنامه ارسال بار به استراليا را براي شما تهيه مي كند.

قيمت و هزينه ارسال بار به استراليا

ملبورن ، سيدني ، آدلايد ، پرت و … از جمله شهخر هايي مي باشند كه مسافران كشور ما بيشتر به آنجا مي روند . بايد بگوييم كه براي ارسال بار به شهر هاي گوناگون اين كشور بايد هزينه هاي متفاوتي را تقبل كنيد. و اگر مي خواهيد قيمت دقيق آنرا بدانيد بايد شهر مقصد را انتخاب كرده و به شركت اعلام كنيد و هزينه هاي شما بررسي گردد و اعلام شود . اين تفاوت به اين دليل است كه شهر هاي استراليا با فاصله زيادي از هم قرار دارند كه باعث اختلاف هزينه با يكديگر مي شود.

حساسيت هاي گمركي استراليا به محموله ي آلوده

حساسيت بسيار بزرگي كه گمرك اين كشور برا محموله هاي ورودي دارد اين است كه كالاي وارد شده نبايد هيچ ميكروب و آلودگي داشته باشد . و اگر چنين موردي پيش بيايد آن كالا را در جايي كه مخصوص آن در نظر گرفته اند قرنطينه مي كنند . كالايي كه با بسته بندي چوبي به آنجا ارسال مكي گردد بايد كاملا سم پاشي و ضد عفوني گردد .

شما عزيزان و مهاجران محترم به كشور استراليا مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد مسافرت به اين كشور را به دفاتر خدمات ما در سرتاسر كشور مراجعه كنيد.

برچسب ها: , , , , ,


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۹:۳۵ توسط:مهدي موضوع:

فريت بار به كانادا ، قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به كانادا

فريت بار به كانادا ، قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به كانادا  

فريت بار به كانادا ، قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به كانادا : ارسال بار هوايي به كانادا با هواپيما: كانادا كشوري زيبا و گردشگر پذير مي باشد كه هر ساله تعداد زيادي از ايراني ها براي مسافرت و گردش به اين كشور مي روند . گاهي نيز براي مهاجرت اين كشور را انتخاب مي كنند كه در اين مقاله با شما در باري اين كشور بحث مي كنيم با ما همراه باشيد.

فريت بار به كانادا

موقعيت كشور كانادا از لحاظ جغرافيايي

همانطور كه ميدانيد اين كشور در قاره آمريكا قرار دارد وتعداد استان هايي كه در اين كشور مي باشد ۱۰ تا مي باشد . كانادا از سه قلمرو تشكيل شده است .

كشور كانادا از لحاظ جغرافيايي اينگونه است كه از دو طرف با اقيانوس هاي اطلس و آرام متصل است و از طرف شمال به  اقيانوس منجمد شمالي وصل است اين كشور تنها همسايه اي كه دارد از جنوب به ايالت متحده آمريكا متصل است . پايتخت اين كشور شهر آواتا مي باشد كه مساحت آن ۲۷۷۸ كيلومتر مربع مي باشد كه از نظر وسعيت چهارمين شهر كانادا مي باشد . كشور كانادا حدودا داراي ۳۵ ميليون نفر جمعيت مي باشد و واحد پول اين كشور دلار كانادا است و كشوري بسيار گردشگر پذير مي باشد.

• كانادا يكي از كشورهايي مي باشد كه بسيار مهاجر پذير است .

نكات مهم فريت بار به كانادا

در كشور كانادا شهرهاي زيبا و بزرگي وجود دارد كه باعث شده مهاجرت و مسافرت به اين كشور زياد باشد . مهاجراني كه براي مهاجرت اين كشور را انتخاب مي كنند و اقدام به اينكار مي كنند بعد از انجام امورات اداري و گرفتن ويزا براي وارد شدن به اي كشور بايد لوازم شخصي و اثاث منزل خود را به اين كشور نيز انتقال دهند كه اين كار را بهتر است به شركت هوايي ما بسپاريد تا از سالم رسيدن اثاث خود مطمئن باشيد .

قيمت و هزينه ارسال بار هوايي به كانادا

مهاجران كشور كانادا بايد توجه داشته باشند كه بعد از اينكه بارشان به يكي از شهر هاي كانادا فريت شد حتما مداركي مانند ليست بسته بندي و بارنامه را به مهاجر تحويل مي دهند كه در هنگام دريافت بار از فرودگاه لازم است به همراه داشته باشيد . بعد از رسيدن بار به فرودگاه مقصد بار شما بايد طي ۴۸ ساعت دريافت گردد اگر در اين مدت به دريافت بار اقدام نكنيد به ازاي حجم و بار و مدت زماني كه كالاي شما در فرودگاه انبار مي شود هزينه انبارداري از شما گرفته خواهد شد . دئر صورت ممكن بلافاصله بعد از رسيدن بار به مقصد اقدام به دريافت آن كنيد .

از ديگر خدمات شركت بار هوايي ما براي اراسل بار شما به كانادا

 • اسباب و وسايل منزل بايد در خانه بصورت استاندارد و منظم بسته بندي شوند خصوصا در مورد ظروف هاي شكستني بايد بيشتر دقت كرد.
 • بارگيري جهت ارسال بار هوايي
 • رفتن به دنبال كار ها و مراحل گمركي ارسال بار هوايي به كانادا : در اينجا بعضي از افراد خواهان اين هستند كه خودشان در همه مراحل انجام تشريفات گمركي در كنار كارشناسان شركت بار هوايي ما باشند و افرادي نيز انجام اينكار را كاملا در اختيار كارشناسان ما قرار مي دهند. در كل ما سعي مي كنيم مشتري كاملا از ما راضي باشد و هركاري كه صلاح مي داند انجام دهد.
 • گاهي مواقع كه بار زياد باشد به پالت نياز مي شود در اين صورت بار را پالت بندي مي كنيم كه در اينجا از اسيب ديدگي لوازم خيلي خوب جلوگيري مي شود. خدمات بار هوايي ما اين وظيفه را نيز بر عهده دارد.
 • در اخرين مرحله اقدام براي گرفتن بار نامه براي ارسال بار به كانادا: شركت بار هوايي ما در كوتاهترين زمان با كمترين هزينه بارنامه ارسال بار به كانادا را براي شما تهيه مي كند.

شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر با مشاورين ما  در آسان كارگو تماس حاصل فرماييد .

 

برچسب ها: , , , , ,


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۵:۳۱ توسط:مهدي موضوع:

بسته بندي لوستر براي اسباب كشي در جابجايي

بسته بندي لوستر براي اسباب كشي در جابجايي  


 

بسته بندي لوستر براي اسباب كشي در جابجايي : در جابجايي بسته بندي لامپ كار بسيار آسان و ساده اي است . براي يك جابجايي ايمن تنها كافي است كه چند قاعده ايمني را رعايت و تمامي منابع شكننده و حساس نور را دنبال كنيد , با رعايت تمامي اين اصول وسايلي كه به منزل جديد حمل كرده ايد كاملا سالم به مقصد خواهد رسيد . جدا از شكنندگي , نكته ديگري براي بسته بندي لامپ براي اسباب كشي وجود درارد كه چراغ هاي روميزي , چراغ هاي خانه و لوستر ها از شكل عجيب و نامنظم تشكيل شده است , بنابر اين براي يك بسته بندي دقيق و ايمن نياز به توجه بيشتر خواهيد داشت .

بسته بندي لوستر براي اسباب كشي

جهت بسته بندي اصولي و استاندارد انواع لوستر با شركت باربري و اتوبار آسمان بار تهران بزرگ تماس بگيريد

چگونگي بسته بندي لامپ براي جابجايي

براي اين كه تمامي لامپ ها و وسايلي نظير آن ( لوستر , چراغ ميزي ) بدون هيچ گونه صدمه اي در هنگام جابجايي به خانه جديد انتقال يابد , بايد كار بسته بندي را به خوبي انجام دهيد .

در هنگام بسته بندي لامپ ها تمامي موارد زير را گام به گام دنبال و انجام دهيد .

استفاده از جعبه اصلي براي بسته بندي لامپ

اگر جعبه اصلي لامپ را نگه داشته ايد بهترين كار استفاده از جعبه ي خود لامپ است در اين صورت نيمي از كار بسته بندي را انجام دا ده ايد . ولي اگر هنگام خريداري لامپ ها جعبه هاي آن را دور انداخته ايد , بايد جعبه هاي مقوايي هم اندازه لامپ ها به ويژه چراغ هاي روميزي و آباژور متناسب هستند , پيدا كنيد . براي انتخاب جعبع و كارتن مناسب لامپ هاي خود كاملا دست شما باز است ولي بهتر است كه ترفند ها را انجام دهيد , براي انتخاب كارتن و جعبه مناسب اتمپ هاي خود بهتر است كه لامپ هاي خود را اندازه گيري كنيد و كارتن متناسب با لامپ خود را از شركت هاي باربري و اتوبار محلي خود خريداري كنيد و اطمينان داشته باشيد كه تمامي لامپ هاي شما با هر شكل و اندازه در داخل جعبه قرار مي گيرد .

براي بسته بندي لامپ ها بهترين كاغذ , كاغذ بسته بندي نرم و سفيد مي باشد . به اين نكته توجه كنيد كه براي بسته بندي لامپ ها از روزنامه استفاده نكنيد , اين كار باعث چسبيدن لكه هاي جوهري بر روي لامپ شما باقي بگذارد .

لوازم بسته بندي در بسته بندي لامپ

بسته بندي حباب دار و يا پلاستيك هاي حباب دار در بهترين محافظ در بسته بندي وسايل شكننده و حساس مانند بسته بندي لامپ ها در هنگام جابجايي اثاثيه مي باشد .قبل از شروع بسته بندي از يك شركت اتوبار و حمل بار چندين رول از اين بسته هاي حباب دار و پلاستيكي تهيه كنيد .

چسب بسته بندي

در هنگام بسته بندي لامپ هاي پايه دار و ظريف و يا يك لوستر زيبا مستقيم نوار چسب را بر روي آنها نزنيد . پس از اينكه لامپ ها را در ردون كاغذ بسته بندي حباب دار پيچيديد براي محكم شدن لز چسب استفاده كنيد . بعلاوه بعد از اينكه لامپ را درون جعبه قرار داديد براي محك شدن و باز نشدن در كارتن از چسب استفاده كنيد .

ماژيك و يا برچسب

برچسب گذاري جعبه هاي اثاثيه بسيار مهم است . زيرا با مشخص بودن اثاثيه درون جعبه ها باربران در هنگام جابجايي به بار هاي شكنده توجه ويژه اي مي كنند .

بسته بندي لامپ در اسباب كشي

قبل از بسته بندي جعبه ها ي مورد نياز براي بسته بندي لامپ ها را آماده كنيد . جعبه اي كه براي بسته بندي لامپ استفاده مي كنيد را با نوار با كيفيت كف آن را محكم كنيد . حتي اگر فكر مي كنيد جعبه دهاي بسته بندي شما با نام تجاري جديد است نيز انجام دهيد .

راه هاي بسيار مختلفي با توجه به مدل – نام تجاري و طراحي لامپ هاي شما براي بسته بندي لوستر وجود دارد . مثلا امكان دارد كه براي انجام اين كار بعضي از قطعات لوستر را مجبور باشيد كه باز كنيد , يا مجبور باشيد كه لامپ را به منظور تنظيم آن را فقط بلند كنيد . ممكن است كه آباژور و چراغ هاي روميزي ويا شب خواب ها فريم هاي فلزي “u” شكل بوده و يا در فريم هاي پلاستيكي كه در خود حباب لامپ را قرار مي دهمد باشد .

ازلامپ پايه را جدا كرده و آن را اكنون كنار بگذاريد .

نكات بسيار مهم و تاثير گذار در بسته بندي لامپ

لامپ را به منظور بسته بندي باز كنيد .

 • امكان اين وجود دارد كه لامپ ها بسيار شكننده بوده و شانس خوبي كه وجود دارد اين است كه در جابه جايي آنها زندگي نمي كنند .
 • امكان اين وجود دارد كه در خريد لامپ صرفه جويي كرده . در صورتي كه آنها كاملا قابل استفاده مي باشند امكان ندارد آنها را دور بيندازيد . براي بسته بندي مجدد لامپ آنها را نگه داشته تا آنها را براي هرگونه جابه جايي اختمالي در اختيار داشته باشيد .
 • اگر تعداد ۹ لامپ را در بسته بندي حباب دارد بپيچيد و آنها را با دقت كامل در درون يك جعبه ي مخصوص قرار دهيد كه فقط از موارد شكننده موارد بسيار مهم شامل آنها باشد .

بسته بندي لوستر در اثاث كشي

بسته بندي حباب لامپ در بسته بندي لامپ

براي پوشاندن حباب ها و لبه هاي آن به صورت چند لايه از كاغذ بسته بندي استفاده كنيد , سپس براي محافظت بيشتر از چندين ورقه ي پلاستيك حباب دار استفاده كنيد . اگر تعداد حباب ها متعدد بود , امتحان كنيد كه آنها را مي توان در درون يكديگر قرار دهيد تا زمان و فضاي بيشتري براي صرفه جويي در اختيار شما قرار بگيرد . فقط كافي است كه فضاي بين آنها را كاملا پر كنيد . تلاش كنيد كه براي يك جابه جايي اثاثيه ايمن و بدون دردسر , حالت بي حركتي كامل در داخل جعبه حمل ايجاد كنيد . دوباره , با روزنامه هاي مچاله شده فضاي خالي را در داخل جعبه و با استفاده از كاغذ بسته بندي شده ما بين آنها را كاملا پر كنيد .

اغلقب لامپ ها داراي وزن هاي سبك و بسيار ظريفي مي باشند . با اين حال در آخر مطمئن گرديد كه در بالاي جعبه ي بسته بندي در طول و مدت حمل و نقل , هيچ چيزي قرار نخواهد گرفت .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۴۰:۳۳ توسط:مهدي موضوع:

اسباب كشي ادارت , جابجايي اداري

اسباب كشي ادارت , جابجايي اداري  

اسباب كشي اداري , جابجايي ادارات , بسته بندي لوازم اداري جهت جابجايي : بسياري از افراد زماني كه نام اسباب كشي را مي شوند به ياد اسباب كشي خانه مي افتند ولي هميشه اينگونه نيست و ممكن است در شركت يا اداره نيز احتياج به جابه جايي وجود داشته باشد. البته نبايد فراموش كنيد كه اسباب كشي در اداره با خانه متفاوت است چون معمولا در چنين محيط هاي لوازم ضروري و باارزش هاي زيادي وجود دارد و مفقود شدن هر كدام از آن ها مي تواند منجر به بروز خسارت براي شركت و اداره باشد.

اسباب كشي ادارات

زماني كه تصميم به جابه جايي اداره را داشته باشيد معمولا سوال هاي زيادي در ذهن به وجود مي آيد كه شامل گزينه هاي زير است:

 • چطور مي توانيم اين كار را انجام بدهيم؟
 • چگونه در زمان جابه جايي به مشتريان خود پاسخ بدهيم؟
 • چگونه بدون گم شدن اسناد همه ي مدارك و لوازم شركت را جابه جا كنيم؟
 • و….

زماني كه اين سوال ها به وجود مي آيد ممكن است در تصميم ترديدهاي را به وجود بياورد. ولي اگر يك برنامه ريزي صحيح را داشته باشيد مي توانيد با كم ترين ميزان تاثيرهاي منفي اين كار را به خوبي به پايان برسانيد.

بهترين شركت باربري و اتوبار را انتخاب كنيد . تا در امر اسباب كشي ادارت به شما كمك و راهنمايي كند .

برنامه ريزي را فراموش نكنيد

پيش از انجام هر كاري شايد بايد يك برنامه ريزي را براي خودتان داشته باشيد. مخصوصا زماني كه تصميم مي گيريد تا يك برنامه ريزي اداري را انجام بدهيد. شك نكنيد كه اگر آشفتگي و بهم ريختگي وجود داشته باشد مي تواند علاوه بر اينكه براي كسب و كار اثرات ناخوشايندي را به همراه داشته باشد بلكه پروسه اسباب كشي را طولاني تر نمايد.

پيش از اينكه اسباب كشي اداره را انجام دهيد ، از هفته هاي قبل كاركنان را مطلع نماييد . شما با اينكار سبب مي شويد كه به صورت اتوماتيك بسياري از كارها انجام شوند. همچنين به صورت خودكار پرونده هاي كاري و اسناد با كمك كارمندان و اعضاي شركت براي انتقال به محل جديد آماده مي شوند. مي توانيد براي اينكار از جلسه هاي عمومي هم استفاده نماييد يا اينكه به واسطه اس ام اس و ايميل به كاركنان اطلاع بدهيد.

محل جديد شركت تان را اماده نماييد

يكي از موضوعات مهمي است كه بايد به آن دقت فراواني را داشته باشيد. از تمامي قسمت هاي محل جديد بازديد نماييد و اين اطمينان را به وجود بياوريد كه مي تواند به نيازهاي شما پاسخ بدهد و به دقت به ارزيابي وسايل و تجهيزات بپردازيد.

 1. آيا ساختمان جديدي كه شما انتخاب كرده ايد به مواردي چون نقاشي، رنگ و… نياز دارد؟
 2. ساختمان را از نظر تجهيزات گرمايشي و سرمايشي ،شبكه و خط هاي تلفن ارزيابي نماييد.
 3. چگونگي چيدمان و محل قرار گرفتن واحدهاي مختلف را مشخص نماييد.
 4. آيا سرويس بهداشتي محل جديد در جاي مناسبي قرار دارد؟
 5. آيا آبدارخانه محل جديد مي تواند به نيازهاي شركت پاسخ بدهد؟

بسته بندي اداري

هزينه اسباب كشي اداري

مرحله اساسي به بسته بندي اثاثيه مرتبط مي باشد. شما مي توانيد از كارمندان خود درخواست كنيد تا آن ها شما را در اين امر همراهي كنند و به آن ها يادآوري نماييد كه بر روي هر كارتن دقيقا بنويسند كه چه چيزي درون آن قرار داشته است. مطمئن باشيد كه اين وسايل براي زمان زيادي درون جعبه نمي مانند ولي با اينكار شما در زمان چيدمان اصلا دچار سردرگمي نمي شويد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۳۶:۲۹ توسط:مهدي موضوع:

بسته بندي و اسباب كشي مطب پزشكان و بيمارستان ها

بسته بندي و اسباب كشي مطب پزشكان و بيمارستان ها

بسته بندي و اسباب كشي مطب پزشكان و بيمارستان ها : يكي از مهم ترين بخش در هنگام جابجايي و اسباب كشي انتقال مدارك پزشكي و مراقبت از ان ها است كه بايد توجه ويژه به آن داشته باشيم . در زمان اسباب كشي كار بسيار زياد است ولي اگز مديريت زمان نداشته باشيد كار جابجايي بسيار مشكل خواهد شد . در اين صورت , برخي از جزئيات كار مانند ( انتقال خدمات , آگاه سازي افراد و موسسات براي جابجايي شما و به روز رساني اسناد و غيره ) را مي توان زياد مد نظر نگيريد , و كارهاي مهم تر اسباب كشي و بسته بندي تمامي اثاثيه منزل و تصميمات مهم را در اولويت قرار دهيد .

 

اهميت باربري و انتقال مدارك پزشكي

فراموش كردن جزئيات كوچك در زمان اسباب كشي مي تواند پس از پايان كار براي شما دردسر ساز شود بنابراين در زمان اسباب كشي توجه به تمام نكات ريز و درشت اساس كار به شما مي رود .

يك مثال خوب براي توجه به نكات ريز باريري انتقال مدارك پزشكي مي باشد ب فرض شما براي قصد جابجايي از شهري به شهر ديگر هستيد كه در صورت داشتن مدارك پزشكي بايد در هنگام جابجايي سهل انگاري نكنيد و تمامي اين مدارك را در زمان مناسب منتقل كنيد زيرا اگر براي مداوا نياز به پزشك داشته باشيد مجبور هستيد صبر كنيد تا پزشك جديد آزمايشات و نيازهاي ديگر پزشكي را دوباره انجام دهيد ولي در صورت جابجايي ديگر نيازي به سوابق قبلي نداريد و پرونده پزشكي شما در دست راس تان خواهد بود . تمامي مواردي كه در هنگام باربري براي انتقال مدارك پزشكي مورد نياز است تا كار شما آسان شود را در زير ارائه كرده ايم :

لزوم باربري و انتقال مدارك پزشكي ؟

يكي از مزيت هاي انتقال مدارك پزشكي در هنگام جابجايي و اثاث كشي شما اين اطمينان را داريد كه در شهر جديد مورد سكونت خود به مراقبت ها و درمان پزشكي خود با ارائه سوابق قبلي بدون كوچكترين نگراني و دردسر دست پيدا خواهيد كرد .

با انتقال مدارك پزشكي , پزشك جديد شما با مطاله سوابق قبلي شما تمامي خدمات بهداشتي موثر و مورد نياز با كيفيت بالا براي شما ارائه خواهد داد . زماني كه به شهر ديگر نقل مكان مي كنيد اگر تصميم به ارائه خدمات پزشكي داشته باشيد با در اختيار گذاشتن مدارك پزشكي و سوايق پزشكي خود به دكتر جديدتان تمامي سوابق بيماري شما مورد مالعه قرار خواهد گرفت و پزشك بدون سردرگمي تمامي خدمات را برايتان ارائه خواهد داد .

در باربري و حمل اثاثيه منزل انتقال مدارك پرسكي به شما كمك خواهد كرد تا پزشك جديد شما تمامي سوابق و تجويز هاي قبل شما اطلاع پيدا خواهد كرد و شما را براي دوباره تست ها و آزمايش هاي مختلف و هزينه هاي هنگفت پزشكي به حداقل خواهند رساند . و پزشك جديد تمامي نيازهاي پزشكي را برايتان ارائه خواهد داد .

قانون اتحاديه { اتوبار } باربري و انتقال مدارك پزشكي

پرونده هاي پزشكي شما تمامي سوابق بيماري هاي شما را از جمله , آزمايشات كه در خصوص بيماري هاي خود , دارو هاي مصرفي خود , برنامه درمان , سوابق واكسيناسيون , و اطلاعات پزشكي شما در خصوص معالجه قبلي شما توسط پزشك قبلي تان و و تمامي آزمايشگاه ها و ساير مراكز پشزكس كه از آنها خدمات درمان دريافت مي كرديد را دارا مي باشد . طيق قانون شما مي توانيد يك كپي از تمامي مدارك پزشكي خود در اختيار داشته باشيد تا در صورت نياز به ساير اشخاص از جمله دكتر جديد خود ارائه دهيد . به ياد داشته باشيد كه مدارك پزشكي شما تمامي اطلاعات ارائه دهندگان خدمات پزشكي هستند با اين حال شما نمي توانيد اصل مدارك پزشكي تان را مانند كپي آن در اختيار داشته باشيد .

ولي با اين وجود شما هميشه مي توانيد به مدارك پزشكي خود دسترسي داشته باشيد با وجود بدهي داشتن به خدمات پزشكي نيز كپي مدارك پزشكي خود را نيز مي توانيد تحويل بگيريد .

بهتر است كه اطلاع داشته باشيد : براي دسترسي به مدارك پزشكي شما فقط خدمات پزشكي و پزشك شخصي تان و خود شما مي توانيد دسترسي داشته باشيد .

چگونگي باربري و انتقال مدارك پزشكي ؟

در هنگام مهاجرت از شهر خود به شهر ديگر , براي ادامه مداواي خود مي توانيد مدارك پزشكي خود را از پزشك قبلي تان درخواست و به پزشك جديدتان تحويل دهيد مي دتوانيد تمامي مدارك و پرونده هاي پزشكي خود را كه در مراكز ارائه دهنده خدمات پزشكي وجود دارد به دست بياوريد و در حين جابجايي اثاثيه از آن ها به خوبي محافظت كنيد .

باربري شمال تهران , اتوبار شمال تهران , باربري پاسداران , اتوبار پاسداران , باربري نياوران ,اتوبار نياوران , باربري بهشتي , اتوبار بهشتي , اتوبار تجريش , باربري تجريش , باربري منطقه يك تهران , باربري سعادت آباد , اتوبار سعادت اباد , باربري الهيه , شركت باربري, باربري نارمك , اتوبار نارمك , بسته بندي لوازم منزل , بسته بندي , اتوبار , باربري , باربري تهران , اتوبار تهران , باربري ستارخان , اتوبار ستارخان , باربري شيخ بهايي , اتوبار شيخ بهايي , باربري گلها , اتوبار گلها , باربري مطهري , اتوبار مطهري , باربري ملاصدرا , اتوبار ملاصدرا ,

حتي پزشك معالج قبلي شما نيز مي تواند به شما كمك بكند و مداركي كه مورد نياز براي پزشك بعدي است را به شما بدهد و از پرونده هاي اضافي و پرحجم به دور باشيد .

در صورتي كه از قبل پزشك معالج خود را در شهر جديد خود پيدا كرده ايد مي توانيد از آنها در مورد اطلاعاتي كه مورد نياز است پرس و جو كنيد و مداركي كه مورد نياز است كل پرونده شما , نتايج آزمايش ها و يا واكسيناسيون و مدارك بستري و يا جراحي خود را به دست بياوريد . با اين حال اگر پزشك معالج خود را پيدا نكرده ايد تمامي كپي مدارك خود را از پزشك و يا بيمارستان يا مراكز درماني خود دريافت كنيد و در هنگام جابجايي به همراه داشته باشيد .

درخواست باربري و انتقال مدارك پزشكي را ارسال كنيد

 

شما از مراكزي كه خدمات پزشكي دريافت مي كنيد مي توانيد براي انتشار سوابق پزشكي خود مجوز كتبي درخواست كنيد . براي اين درخواست شما يك فرم انتقال پرونده پزشكي را پر كنيد و فرم پر شده خود را به پزشك خود ارسال ذكنيد . در هنگام پر كردن فرم انتقال پزشكي خود بايد.

 • نام و اطلاعات تماس خود
 • تاريخ تولد خود
 • شماره امنيت اجتماعي خود
 • و بعلاوه تمامي جزئيات مورد نياز درباره سوابق خود كه مورد نياز است را در فرم درخواست خود وارد نماييد .

در صورتي كه بخواهيد تمامي مدارك پزشكي و مستندات شما مستقيما به دفتر پزشك معالج جديد خود ارسال كنيد بايد در فرم خود تمامي اين نكات ارسال را ارائه دهيد : و در صورتي كه هزينه اي در برخواهد داشت هزينه لازم را پرداخت نماييد .

براي اطمينان خاطر خود ازباربري انتقال مدارك پزشكي خود از پزشك خود تا رسيدن مداركتان به دستتان پيگيري كنيد . و همچنين مي تواندي سوابق پزشكي خود را به صورت نخسه هاي الكترونيكي در يك فلش درايوUSB يا سي دي دريافت نماييد . در صورتي كه پزشك معالج جديد و سابق خود از سيستم الكترونيك استفاده مي كنند مي توانيد درخواست كنيد كه مدارك پزشكي تان را با دستگاه ارائه دهنده خدمات پزشكي به پزشك جديدتان منتقل كند .

هزينه باربري و انتقال مدارك پزشكي ؟

براي دريافت يوابق پزشكي خود ارائه دهندگان خدمات شما را براي پرداخت هزسنه نمي تواندد مجبور كنند اما شما مجاز هستيد هزينه هاي كپي و ذخيره و ارسال اطلاعات در در هنگام باربري و. انتقال مداركوپزشكي خود را پرداخت كنيد . هزينه هاي باربري و انتقال مدارك پزشكي از كسي كه دريافت مي كند و يا كسي كه ارائه مي دهد از پزشكي به پزشك ديگر در باربري و انتقال مدارك پزشكي متفاوت است .

امكان اين كه براي هر كدام هزينه جداگانه :

 • كپي هاي ديجيتال
 • كپي فيلم هاي اشعه ايكس
 • كپي MRI

را بپردازيد .

در اين ميان هزينه اي كه براي باربري و. انتقال مدارك پزشكي خود تقبل مي كنيد امكان دارد در مقدار مشخصي كمك شود و يا امكان دارد در هنگام انتقال پرونده هاي هزينه توسط يكي از ارائه دهندگان از شما دريافت نكنند ( با تيم پزشكي خود درباره هزينه هايي كه بايد پرداخت كنيد صحبت كنيد تا جزئيات را براي شما بيايد .

***خوب است بدانيد :

اگز پزشك معالج شما پرونده هاي پزشكي شما را به صورت الكترونيكي نگهداري مي كند , امكان اين كه بتوانيد اطلاعات پزشكي خود را به طور آنلاين دسترسي پيدا كنيد , و سوابق پزشكي خود را به صورت كپي و رايگان به دست بياوريد .

باربري و انتقال مدارك پزشكي چه مدت طول مي كشد ؟

باربري تهران : امكان دارد براي انتقال و باربري مدارك پزشكي چندين روز منتظر بمانيد ( مخصوصا در صورت سوابق چندگانه براي , از ارائه دهندگان مختلف داشته باشيد ) بنابراين به شما توصيه مي كنيم كه حتما يك ماه قبل از اسباب كشي براي انتقال مدارك پزشكي خود اقدام كنيد .

بايد به اين نكته توجه كنيد كه انتقال مدارك پزشكي شما براي اداره پزشك در اولويت قرار ندارد و خود شما بايد براي باربري و انتقال مدارك پزشكي قبل از روز اثاث كشي اقدام كنيد و حدود يك ماه قبل از جابجايي به شهر ديگر مدارك پزشكي مورد نياز خود را از پشك قبلي خود دريافت و به پزشك جديد خود ارسال نماييد . و يك ماه قبل از مهاجرت پزشك مورد نظر خود را پيدا كنيد .

جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با آسمان بار تهران تماس بگيريد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۳۲:۰۹ توسط:مهدي موضوع:

اتوبار و باربري شبانه روزي و ۲۴ ساعته حتي در تعطيلات

اتوبار و باربري شبانه روزي و ۲۴ ساعته حتي در تعطيلات

اتوبار و باربري شبانه روزي و ۲۴ ساعته حتي در تعطيلات : يكي از نيازهايي كه در زمان اسباب كشي امكان دارد به وجود آيد , انجام خدمات اتوبار و باربري شبانه روزي در طول ساعات يا روزهايي كه تعطيلات محسوب مي گردد . بسياري از افراد به دليل شاغل بودن در طول و ساعات اداري با توجه به مشغول بودن در محيط كار خود , قادر نيستند براي اثاث كشي زمان مشخصي را تعيين كنند , همچنين در طول مدت هفته با مشغله هاي خاص خود نتوانند زماني زا صرف اين كار ( اسباب كشي ) صرف كنند . و تصميم بگيرند اسباب كشي خود را به روزهاي تعطيل موكول كنند .

اگر تمايل داريد خودتان كارهاي بسته بندي و سايل را به منظور جابه جايي انجام دهيد كه جاي خود , ولي اگر براي حمل اثاثيه قصد استخدام يك شركت اتوبار معتبر و با اعتماد داريد , توصيه مي شود كه بدين كار يك شركت باربري شبانه روزي خوب و قابل اعتماد برگزينيد .

 

لزوم استخدام باربري شبانه روزي براي باربري در شب

هميشه اسباب كشي ها از خانه اي به خانه اي ديگر با استرس و دغدغه هايي همراه بو.ده است . به اين علت كه كليه ي كارها از جمله بسته بندي و بلند كردن وسايل سنگين بايد به نحو احسن صورت بگيرد .

امروزه با تغيير يافتن روند كار , عوامل حرفه اي با كمك كردن به انسان اين موقعيت را بوجود آورده كه هر فردي كه قصد اسباب كشي به هر مكاني را داشته باشد , كمتر نگران خطراتي همچون از داست دادن وسايل خانه و يا شكستن آنها را داشته باشد . يك شركت باربري مناسب و با تجربه اين امكان را براي شما فراهم مي كند انواع بار و وسايل خانه را بسته بندي كرده و سپس آنها را به كاميون حمل اثاثيه ايمن انتقال داده و آنها را به محل جديد زندگي خود منتقل كنيد .پس از رسيدن به محل جديد آنها را به صورت كاملا منظم مي چينيد .

همانگونه كه شما براي خانه ي خود يك لوله كش ويا برق كاري را استخدام مي كنيد , در انجام هر چه بهتر و آسان تر خدمات حمل و نقل و اسباب كشي اثاثيه و وسايل شما را عوامل حرفه اي شركت هاي باربري شبانه روزي نيز ياري مي كنند . همچنين شما از ناآمني هايي كه مردم را ملزم مي كند در شب اثاث كشي كنند محافظت مي كند . اگر تمايل به باربري در شب را داريد بايد به اين نكته توجه داشته باشييد كه با يك چالش بسيار سخت روبرو مي باشيد ولي مي توانيد با استخدام كردن يك شركت شبانه روزي مطمئن و با اعتماد به خوبي اين چالش پيش رو را از سر راه برداريد .

هنر باربري و اسباب كشي

بسته بندي تمام وسايل خانه اي و انتقال آنها به خانه اي ديگر و جديد از اسباب كشي نشات مي گيرد .

قبل از اينكه اثاثيه در محل مورد نظر جمع آوري شود كار بسته بندي انجام مي شود . براي كمك گرفتن از يك شركت باربري شبانه روزي حرفه اي سفارشات خود را از طريق تماس تلفني و يا به صورت آنلاين با مشتريان خود در ارتباط هستند و سفارشات را دريافت مي كنند و بعد از اينكه سفارش را دريافت كرد با مشتري مورد نظر براي بررسي و و كارشناسي به محل مورد نظر اعزام مي شوند . بعد از آن يك تاريخ براي كار روز بسته بندي و اسباب كشي و باربري اسباب منزل تععين مي كنند به طوري كه براي ساير مشتريان تداخلي ايجاد نشود . شركت باربري شبانه روزي مورد انتخاب دو روز قبل از جابجايي اثاثيه , قبل از آمدن كارگران اسباب كشي به مشتريان خود لوازم بسته بندي ارائه مي دهد تا وسايل ضروري خود مانند : اسناد مسافرتي , مدارك تحصيلي , مدارك پزشكي , جواهرات و …… خود را بسته بندي نمايند .

باربري شمال تهران , اتوبار شمال تهران , باربري پاسداران , اتوبار پاسداران , باربري نياوران ,اتوبار نياوران , باربري بهشتي , اتوبار بهشتي , اتوبار تجريش , باربري تجريش , باربري منطقه يك تهران , باربري سعادت آباد , اتوبار سعادت اباد , باربري الهيه , شركت باربري, باربري نارمك , اتوبار نارمك , بسته بندي لوازم منزل , بسته بندي , اتوبار , باربري , باربري تهران , اتوبار تهران , باربري ستارخان , اتوبار ستارخان , باربري شيخ بهايي , اتوبار شيخ بهايي , باربري گلها , اتوبار گلها , باربري مطهري , اتوبار مطهري , باربري ملاصدرا , اتوبار ملاصدرا ,

قبل از اينكه وسايل جابجا و بسته بندي شود در روز جابجايي از تمامي وسايل عكس گرفته مي شود . كارگران تمامي اثاثيه ها را بسته بندي مي كنند , در هنگام بسته بندي مبلمان ( در صورت نياز ) و در جعبه هاي استاندارد مخصوص بسته بندي , بسته بندي مي نمايند . تمامي اثاثيه ها برچسب مخصوص خود را دارند و بايد تمامي شرايط را كنترل كنيد تا مطمئن شويد كه تمامي وسايل به محل جديد جابجا شده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۷:۳۷ توسط:مهدي موضوع:

بهترين زمان براي اسباب كشي و باربري

بهترين زمان براي اسباب كشي و باربري

بهترين زمان براي اسباب كشي و باربري : اينكه در موقع باربري و اسباب كشي , قفسه ها – خانه ها – كابينت ها پر وسايل مي باشند و در داخل انها پر از لباس ها – اسباب بازي –كتاب ها – وسايل زينتي – و وسايل سرگرمي و ديگر موارد مختلف ديگري مي باشد امري است اجتناب ناپذير كه از چالش هاي اسباب كشي محسوب مي گردد .

زير شيرواني و راه پله و فضاي انباري پر از لوازم خانگي قديمي و جعبه هاي گردي است كه بسيار كم كاربرد دارند و همچنين خاطرات بسياري در آنها نهفته است پر است . شما همينطور چيزها و اشياء هايي كه در گوشه و زير تخت پنهان شده و احتمالا در طول سال بيشتر به دنبال آنها گشته ايد را پيدا مي كنيد .

 

هر چقدر زمان بيشتري در يك خانه سكونت داشته باشيد , موارد بيشتري در آن خانه انباشته مي گردد . حتي امكان دارد كه شما به اين وسايل توجه نكرده و آنها را بخشي از خانه بدانيد .
با تمام اينها زماني كه به باربري اسباب منزل به خانه ي جديد نزديك تر مي شود و شما با توجه و نگاه به چيزها و اثاثيه ي خود دچار نگراني شده و اين اسباب كشي به يك چالش و دغدغه براي شما تبديل خواهد شد چون بسته بندي اثاثيه و انتقال آنها به خانه ي جديد نيازمند زمان بيشتري است و ه۸مينطور هزينه ي فراوان و تلاشي دو چندان مي طلبد .
زمان باربري موقعي است كه آماده ي حركت مي باشيد . شما انرژي و زمان زيادي را صرف بلند كردن و بسته بندي و جابه جايي بار مي كنيد . با كاهش وسايل و اثاثيه ي خود باعث كاهش هزينه ي اتوبار و اثاث كشي خود خواهيد شد چون در اين حالت اثاثيه ي شما وزن كمتري خواهد داشت و براي جابه جايي زمان كمتري صرف خواهد شد . شما علاوه بر اين يك زندگي بدون سر و صدا و بي دغدغه اي خواهيد داشت تا خود را براي زندگي جديد آماده كنيد .
با اعلام و تعيين زمان باربري وسايل و اثاث كشي در خانه اين كار را مي توانيد انجام دهيد .

اعلام زمان باربري براي شروع اثاث كشي

باربري تهران : زماني كه شما براي بسته بندي آماده و شروع به بسته بندي و سازماندهي وسايل و اثاث خود مي شويد آنها را فقط در جعبه هاي حمل بار قرار ندهيد و به اين كار بسنده نكنيد . آنها را مورد بررسي قرار داده و آنها را از هروجهي مورد ارزشيابي قرار دهيد و ارزش انها را تعيين كنيد .
در مورد سرنوشت وسايل خود و تصميم گيري در مورد آنها چندين عامل مهم وجود دارد كه در زير به تك تك آنها اشاره خواهيم داشت .

شيوه زندگي جديد شما

 • آيا شما در محيط جديد به اين وسيله نياز خواهيد داشت ؟
 • آيا قادر به استفاده از آن خواهيد بود ؟
 • ابزار باغباني شما در صورتي كه آماده ي جابه جايي به آپارتمان جديدي مي باشيد امكان دارد كه مفيد واقع شوند ؟

اندازه و سبك خانه ي جديد شما

 • براي اين مورد فضاي كافي در خانه ي جديد وجود دارد ؟
 • آيا دكور داخلي خانه ي جديد مطابق و باب ميل ما مي باشد ؟
 • امكان دارد كه وسيله ي براي اتاق نشيمن و يا اتاق خواب شما انتظاري كه براي ظاهر شيك و مدرني براي اتاق داشته ايد برآورده نكرده باشد .

نيازهاي علمي شما

 • آيا شما از اين وسايل اغلب استفاده خواهيد كرد ؟
 • آيا به صورت ندرت يا به صورت روزانه از آن استفاده خواهيد كرد ؟
 • آيا شما نيازمند اين وسيله مي باشيد ؟
 • امكان دارد اين وسيله خوب و مناسب باشد .
 • اگر در خانه هرگز از آن استفاده نكرده ايد , آن را با چه هدفي به همراه خود مي آوريد ؟

بررسي وضعيت وسيله

 • آيا به خوبي از آن محافظت شده است ؟
 • آيا از دوام و كارايي مناسب و خوبي برخوردار مي باشد ؟
 • ارزش معنوي وسيله ؟
 • آيا اين وسيله جزء ميراث خانوادگي محسوب مي گردد ؟
 • آيا تداعي كننده ي خاطره ي شخص خاصي براي شما مي باشد ؟
 • آيا اين وسيله مورد علاقه ي ديگر اعضاي خانه و يا شما مي باشد ؟

باربري شمال تهران , اتوبار شمال تهران , باربري پاسداران , اتوبار پاسداران , باربري نياوران ,اتوبار نياوران , باربري بهشتي , اتوبار بهشتي , اتوبار تجريش , باربري تجريش , باربري منطقه يك تهران , باربري سعادت آباد , اتوبار سعادت اباد , باربري الهيه , شركت باربري, باربري نارمك , اتوبار نارمك , بسته بندي لوازم منزل , بسته بندي , اتوبار , باربري , باربري تهران , اتوبار تهران , باربري ستارخان , اتوبار ستارخان , باربري شيخ بهايي , اتوبار شيخ بهايي , باربري گلها , اتوبار گلها , باربري مطهري , اتوبار مطهري , باربري ملاصدرا , اتوبار ملاصدرا ,

مواردي هم وجود دارد كه با آنكه خاطرات زيادي را در خود جاي داده است , آما بدون توجه به اين مساله نيازي به ارزش گذاري همه خاطرات خود نمي بينيد . يا خاطرات وسيله اي را با از بين بردن آن قصد داريد كه فراموش كنيد .

هزينه ي انتقال وسيله ( هزينه باربري )

 • آيا قادر به پرداخت هزينه ي جابه جايي آن مي باشيد ؟
 • آيا براي جابه جايي هزينه ي زيادي را متقبل خواهيد كرد ؟

شما با پاسخ به سوالات فوق خواهيد فهميد كه چه چيزهايي در خانه ي جديد شما در زمان باربري ارزش دارد . و چه چيزهايي را قبل از زمان باربري و اثاث كشي از بين خواهيد برد .

بررسي اسناد قديمي پيش از زمان باربري

 • ضمانت نامه هايي كه فاقد اعتبار مي باشند .
 • اسناد پرداخت – بيانيه هاي بانكي و اسناد مالياتي كه بيش از هفت سال است كه صادر شده اند .

بهتر است كه قبل از زمان باربري و جابه جايي مدارك مورد نياز , آنها ( ضمانت نامه هاي فاقد اعتبار – بيانيه هاي بانكي و غيره ….) را از بين ببريد . ( سندي كه به منظور حفاظت از هويت شما داراي اطلاعات شخص مي باشد ) را از بين ببريد .

شروع آسان براي زمان باربري با آسمان بار تهران

در زمان باربري و براي آخرين بار وسايلي كه ضروري مي باشد همچون وسايل آشپزخانه , و وسايلي كه از ارزش مادي و كاربري برخوردار نمي باشند را مورد بررسي قرار دهيد .

در يك زمان همه ي كارها را انجام ندهيد .

كل اتاق خود را سعي نكنيد كه در يك روز جمع آوري كنيد , قبل از زمان باربري شما بدين منظور فرصت داريد . اين كار از نظر فيزيكي و عاطفي ممكن است كه شمت را دچار مشكل كند . اگر ششما تمايل داشته باشيد كه در يك زمان بيش از حد تمامي كارها را به پايان برسانيد , اين كار شما را دچار مشكل و ترديد خواهد كرد . صرف بيش از ۴-۲ ساعت در يك روز بر روي يك كار و تعيين بر روي اهداف كوچك و روشن مناسب نمي باشد .

پيوسته و متمركز كار كنيد

اگر يقين داريد كه فقط به چند ساعت كار براي جمع كردن اتاق خود نياز داريد , شما بايد هر روز بر روي اين كار وقت بگذاريد , هرگز آن را به وقت ديگري موكول نكرده و سعي به بهانه تراشي در مورد اين كار نباشيد . در اين مورددحواسئپرتي نكنيد . هرچه زود تر اين كار تا قبل از زمان باربري به اتمام برسد مناسب است .

دريافت كمك براي آمادگي در زمان باربري

به منظور كمك به مرتب كردن وسايل و براي باهم بودن بيشتر از دوستان خود قبل از زمان باربري دعوت كرده و از آنها اعلام نياز كمك كنيد ( در اين فرصت بعضي از وسايل كه شما به آنها نياز نداشته و آنها دوست دارند را به آنها بدهيد ) بچه ها در اين موارد مي توانند سرگرم شده و از وسايل قديمي و خاطره انگيز شما ديدن كنند . در خانه هر چه را كه داريد در زمان باربري استفاده كنيد تا در زمان باربري براي جابه جايي آنها مجبور به پرداخت هزينه ي اضافي نباشيد .

مواردي را كه نيازمن آنها نمي باشيد بلافاصله دور بياندازيد .

چيزهايي را كه در زمان باربري تمايل نداريد آنها را با خود به خانه ي جديد ببريد را كنار گذاشته و براي اهداي اين اقلام به مراكز خيريه يك وانت در نظر بگيريد . توصيه مي شود كه از وب سايت هاي معتبر به منظور فروش آنها استفاده كنيد و پيش از زمان باربري وسايل بازيافتي را به دور بياندازيد .

ارزيابي ارزش واقعي اموال خود

هر دو نوع وسايل كاربردي و ارزش معنوي در زمان باربري بايد مورد بررسي قرار بگيرد . هدف از اين كار اين است كه از چيزي كه واقعا به آن نياز نداريد خلاص شويد . در اين صورت حمل و نقل اسباب كشي شما آسان تر شده و مشكلي از اين بابت نخواهيد داشت و بدون هيچ زحمتي , زندگي جدي شما شادتر از گذشته خواهد بود .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۱:۰۹ توسط:مهدي موضوع:

باربري و اسباب كشي شركت ها و ادارات

باربري و اسباب كشي شركت ها و ادارات

باربري و اسباب كشي شركت ها و ادارات : اگر قصد جابجايي اثاث منزل خود را داريد و و براي اولين بار مي خواهيد از خدمات شركت باربري استفاده كنيد و ممكن است در اولين تجربه خود استرس داشته باشيد . به اين علت كه شما تاكنون تجربه استفاده از سرويس هاي يك شركت حرفه اي در انتقال اثاثيه نداريد . اطلاعي از خدمات شركت هاي اتوبار نداريد , امكان دارد تاكنون شنيده ايد كه مردم خدمات جابجايي را گران مي دانند و گران بودن و همچنين حضور افراد غريبه در خانه به منظور جابجايي و همكاري با اين شركت ها براي شما يك كابوس و دغدغه بشمار ميرود . زماني كه يك شركت اتوبار و باربري را براي نخستين بار استخدام مي كنيد , قبل از كمك گرفتن از شركت بابري در روز حركت مواردي را ضروري است بدانيد .

 

در زير چيزهايي كه براي اولين بار در زندگي خود به منظور اسباب كشي يك شركت باربري استخدام مي كنيد , ضروري است از آنها اطلاع داشته باشيد عبارتند از :

براي جابه جايي اثاثيه شركت چقدر هزينه لازم مي باشد ؟

يكي از مواردي كه در جابه جايي مي تواند شك برانگيز باشد , اين است كه هزينه هاي سرويس هاي حرفه اي جابه جايي اثاث گران و پرهزينه مي باشد . ولي تعيين كننده ي قيمت و هزينه ي باربري در جابه جايي فاصله ها ( فاصله ي كوتاه يا فاصله ي طولاني ) تاثير بسيار زيادي دارد . در كل هزينه ي نهايي به مقدار كل زمان حركت بستگي زيادي نيز دارد . در هزينه ي جابه جايي موارد موثر ديگري نيز وجود دارد كه مي توان به موقعيت دقيق محل – شركت باربري و فصل اسباب ( فصل زمستان و يا هر فصل ديگري ) اشاره داشت كه در افزايش قيمت اثاث كشي دخيل مي باشد .

هر نوع خدمات اضافه كه تمايل داشته باشيد كه شركت هاي باربري و حمل اثاثيه براي شما سرويس دهي كند داراي هزينه هاي جداگانه اي مي باشد مثلا مي توان هزينه ي بسته بندي را نام برد كه هزينه ي ان به صورت جداگانه محسوب مي گردد .

براي تعيين دقيق هزينه ها بهترين راهي كه وجود دارد اين است كه براي بررسي و ارزيابي هزينه ها شركت كارشناساني را به خانه ي شما اعزام كند .

انتخاب شركت باربري خوب و مناسب براي جابه جايي اثاثيه شركت يا اداره

زماني كه براي نخستين بار براي جابه جايي اثاث از شركت هاي باربري استفاده مي كنيد چيزي كه در بررسي هزينه ها صورت بگيرد اين است به منظور بازديد از خانه ي خود جهت بازرسي بصري از وسايل از شركت هاي باربري درخواست داشته باشيد . براي به دست آوردن قيمت اصلي و نهايي جابجايي اين مرحله بسيار مهم است . اين كار را انجام دهيد و قيمت ها و پيشنهدات را مقليسه كنيد و آماده شروع كار جابجايي باشيد .

براي يك جابجايي ايمن و خوب انتخاب يك شركت باربري معتبر و قابل اعتماد بسيار مهم است . بنابراين در اين قسمت چيزهايي است كه بايد انجام دهيد :

براي جابجايي اثاثيه خود قيمت چند شرت را باهم مقايسه كنيد و قبل از شروع كار شركت باربري بر سر قيمت تمذاره كنيد و توافق پيدا كنيد .

به اين نكته توجه كنيد كه هزينه هاي كم و غيرمعقول امكان فريب دادن خوردن شما را داشته باشند . در اينجا شما چگونگي محافظت از بار خود را در مقابل خدمات تقلبي را ياد خواهيد گرفت . در مقايسه قسمت شركت هاي باربري بايد به خدمات ارائه شده اين شركت ها نيز توجه شود . شايد بنظر شما برسد كه ارزان ترين قيمت شركت باربري پيشنهاد خوبي براي معامله نيست , با بررسي دقيق اين اطمينان را داشته باشيد كه با يك شركت با سايقه و معتبر كار كنيد .
كدام خدمات جابجايي اثاث را نياز داريد ؟
شما به اين دليل كه قبلا براي اسباب كشي از يك شركت خدمات باربري استفاده نكرده ايد , امكان دارد سردرگم باشيد كه براي تكميل اسباب كشي خود به كدام يك از خدمات جابجايي نياز داريد . بايد در مقايسه شركت ها به اين نكته توجه كنيد كه شركت باربري چه نوع سرويس هايي با خدمات كامل به مشتريان خود ارائه مي دهند .
اگر براي اولين بار براي جابجايي اثاثيه خود قصد داريد از شركت هاي باربري استفاده كنيد بايد موارد زير را بدانيد .

باربري شمال تهران , اتوبار شمال تهران , باربري پاسداران , اتوبار پاسداران , باربري نياوران ,اتوبار نياوران , باربري بهشتي , اتوبار بهشتي , اتوبار تجريش , باربري تجريش , باربري منطقه يك تهران , باربري سعادت آباد , اتوبار سعادت اباد , باربري الهيه , شركت باربري, باربري نارمك , اتوبار نارمك , بسته بندي لوازم منزل , بسته بندي , اتوبار , باربري , باربري تهران , اتوبار تهران , باربري ستارخان , اتوبار ستارخان , باربري شيخ بهايي , اتوبار شيخ بهايي , باربري گلها , اتوبار گلها , باربري مطهري , اتوبار مطهري , باربري ملاصدرا , اتوبار ملاصدرا ,

بسته بندي , باز كردن بسته بندي در جابجايي اثاثيه شركت

خدمات بسته بندي توسط شركت هاي باربري شايع ترين خدمات اضافه مي باشد . در جابجايي اثاث منزل خود مواردي كه خودتان قادر به بسته بندي آنها ( لباس , كتاب و اشيائ كوچك ) را بسته بندي كنيد و اجازه دهيد اثاثه سنگين و ظريف و بزرگ را برعهده متخصصان بسته بندي شركت هاي باربري محول كنيد . اثاثيه اي كه گرانقيمت و باارزش هستند نيز بسته بندي كنندگان شركت هاي باربري مي توانند با خدمات ويژه و سفارشي ارائه دهند . براي مثال ساخت جعبه چوبي سفارشي برا محافظت از اشياء و اثاث قيمتي شما .

جداسازي و جمع آوري وسايل در جابجايي اثاثيه ادارات

در هنگام جابجايي به خانه جديد امكان دارد كه شما بخواهيد بخشي از اثاث خود را ذخيره سازي كنيد و بعدا براي انتقال آن به منزل جديد اقدام كنيد كه بايد انتخاب كنيد كه چه وسيله ي را مي خواهيد با خود ببريد كه بايد در اينجا از خدمات جانبي جدا سازي و جمع اوري استفاده كنيد . در صورتي كه تجربه كافي نداشته باشيد و بار اول است كه شما از خانه اي به خانه ديگر مي رويد , امكان دارد برايتان مشكل باشد . در اين حالت امكان دارد شما نياز به ذخيره سازي موقت داشته باشيد , تا شرايط انتقال اثاث خود به منزل جديد را پيدا كنيد . در چنين موقعي شما بايد سرويس اضافي درخواست كنيد .

هرچه مدت ذخيره سازي اثاثيه تان توسط شركت باربري بيشتر باشد , هزينه جابجايي اثاثيه شما نيز بالاتر خواهد بود .

قبل از ورود شركت هاي باربري و اتوبار چه بايد بكنيد ؟

استفاده از خدمات شركت هاي باربري براي اولين بار ممكن است براي شما كمي مشكل و حس خطر داشته باشد .

چون شما براي اولين بار است كه از خدمات شركت باربري استفاده مي كنيد به راحتي نمي دانيد كه تا قبل از آمدن تيم ارائه كننده خدمات اسباب كشي در رور جابجايي اثاث وارد عمل شويد . از سوي ديگر شما نمي خواهيد آماده نباشيد , درحالي ه نمي خواهيد تلاش خود را براي انجام كارهايي بكنيد ه به شركت باربري بابت انها هزينه پرداخت كرده ايد . در اينجا مواردي هستند كه بهتر است قبل از ورود كارگران اسباب كشي براي جابجايي اثاث خود انجام دهيد .

از دست وسايل اضافي خلاص شويد

تمامي وسايل منزل خود را فهرست كنيد و تصميم بگيريد كه كدام يك از آنها را نمي خواهيد . انجام اين كار شما را يك گام به جلو خواهد برد زيرا هزينه ي اضافي براي جابجايي نخواهيد پرداخت . در انتخاب اثاثيه اضافه خود به شرايط فعلي , ارزش مادي و احساسي اموال خود و بعلاوه به فضاي موجود در منزل جديد خود پايه گذاري كنيد .

كار بسته بندي را خودتان انجام دهيد

هدف نهايي شما از جابجايي اثاث و رفتن به خانه جديد , هر چقدر كه مي توانيد در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد . همانطور كه در قسمت بالا اشاره شد , راه بهتر براي صرفه جويي در هزينه ها بسته بندي تمامي چيزهايي كه فكر مي كنيد توان ئمديريت ان را داريد . در صورت امكان تمامي اثاثيه منزل خود را بدون كمك گرفتن از شركت هاي جابجايي اثاث بسته بندي كنيد . به اين صورت مي توانيد در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد .

اطمينان از ايمني در جابجايي اثاث منزل

كار اسباب كشي و جابجايي منزل يك كار سخت و پيچيده اي است كه بايد دقت كافي در بعضي از مسائل را داشته باشيد . در روز اسباب شي مراقبت از كودكان و حيوانات خانگي بايد در اولويت اول كار خود قرار دهيد . بايد آنها را در محلي دور از مكان اسباب كشي و جابجايي اثاث نگهداري كنيد يا اگر به فردي اطمينان داريد آنها را به آن بسپاريد . بهترين گزينه نيز يكي از اعضاي خانواده و يا يك دوست قابل اعتماد است كه خيالتان از بابت نگهداري كودكان و حيوانات خانگي راحت باشد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۶:۱۱ توسط:مهدي موضوع:

باربري نياوران

باربري نياوران

باربري نياوران , اتوبار در نياوران واقع در منطقه يك تهران , جهت دريافت نرخ باربري و اسباب كشي به همراه بسته بندي در نياوران با آسمان بار تهران تماس بگيريد : محله نياوران يكي از محله هاي اعيان نشين و گران قيمت شهر تهران و البته كشور ايران مي باشد . خيلي از پزشكان و مهندسان كه وضعيت مالي خوبي دارند . در اين محله از شهر تهران كه واقع در منطقه يك مي باشد ساكن مي باشند . البته مي توان گفت اكثر بازيگران و فوتباليست هاي نيز در نياوران زندگي مي كنند .

خدمات باربري آسمان بار تهران در نياوران

موقعيت اصلي دفتر مركزي آسمان بار تهران در تجريش مي باشد كه تمامي منطقه يك تهران را زير پوشش قرار مي دهد. البته به اين معني نمي باشد كه آسمان بار تهران فقط در منطقه يك تهران فعاليت دارد بلكه بايد اعلام كنيم كه با تلاش روز افزون خود در باربري آسمان بار تهران توانسته ايم با توسعه ناوگان حمل و نقل در انواع وسيله هاي نقليه تمامي شهر تهران را تحت پوشش فعاليت اتوبار و باربري خود قرار دهيم .

جهت دريافت خدمات باربري آسمان بار تهران در نياوران مي توانيد با ما در ارتباط باشيد

 

خدمات بسته بندي اثاثيه منزل در نياوران جهت باربري و جابجايي

مهمترين موردي كه در هنگام اسباب كشي بايد بدان توجه داشته باشيد امر بسته بندي لوازم منزل است . بدون شك بدون يك بسته بندي درست و اصولي موقع حمل بار با وسيله نقليه احتمال آسيب ديدگي لوازم بيشتر مي شود . لذا قبل از هر كاري بر روي بسته بندي دقيق لوازم منزل خود تمركز داشته باشيد . شركت باربري به خصوص باربري آسمان بار تهران با بهرمندي از متخصصي بسته بندي اين امر را براي ساكنين نياوران و تهران آسان كرده است و  بدون اينكه دغدغه اي داشته باشيد ما كار بسته بندي , هندلينگ , بارگيري و تخليه تمامي لوازم منزلتان را انجام مي دهيد.

, باربري نياوران ,اتوبار نياوران

چرا انتخاب باربري آسمان بار در نياوران بهتر است .

 • نزديكي به دفتر مركزي
 • نيروي جوان و متخصص امور اتوبار و باربري
 • كارگران حرفه اي باربري
 • كارشناس امور باربري
 • سرعت عمل در كار
 • دقت در بسته بندي دقيق
 • وسايل نقليه مناسب براي هر اندازه بار
 • مديريت قوي و متفكر
 • و…

تمام موارد بالا تنها بخشي از برتري ما نسبت به ساير همكاران محترم مي باشد . همچنين وجود تخفيف هاي عالي در هر فصل مي تواند نكته قوتي براي انتخاب شركت باربري آسمان بار تهران در نياوران باشد .

وسيله نقليه مناسب جهت باربري در نياوران

شركت باربري و اتوبار آسمان بار تهران در راستاي توسعه ناوگان حمل و نقل خود تمامي موارد در امر بارگيري و تخليه در تمامي نقاط تهران را زير نظر قرار داده است و وسيله هاي مختلفي جهت اين كار فراهم كرده است . كه شامل :

 • كاميونت
 • كاميون
 • نيسان
 • وانت

مي باشد .

تاريخچه باربري نياوران

باربري آسمان بار تهران بزرگ سابقه اي بلند مدت در امر باربري نياوران دارد و توانسته است در اين چند دهه گذشته خدمات اتوبار و باربري در امر اسباب كشي و جابجايي ادارت و موسسات در ناحيه نياوران را به خوبي انجام دهد . از اين رو هميشه يكي از پيشتازان باربري در نياوران بوده است . اميد داريم اين راه را ادام دهيم و با به روز كردن تجهيزات باربري ارائه خدمت كنيم . تجربه كافي كارگران باربري آسمان بار تهران در نياوران و اطراف آن به قدرت و تمركز ما افزوده است تا بتوانيم با استفاده از تجهيزاتي كه در دست داريم صداقت در عمل و سرعت انجام كار خود را بهبود ببخشيم .

از ديرباز بر اين استوار بوديم كه با استفاده از نيروهاي خانم و آقا براي ساكنين نياوران خدمت رساني كنيم . خدماتي از جمله اعزام كارگر باربري صرفا براي جابجايي مبلمان و وسايل منزل , بسته بندي دقيق و اصولي لوازم منزل در امر جابجايي و اسباب كشي , كار هندلينگ بار و تخليه و بارگيري , استفاده از بهترين وسايل نقليه براي باربري در نياوران و …

تلاش ما در اين مدت رضايت كامل مشتريان بوده و امروز با گذشت سالها همچنان بر اين امر استواريم كه مشتريان ما رضايت كامل را داشته باشند . صداقت در كار باعث شده است كه چندين سال همچنان مشتريان ثابت زيادي داريم و با آنا همكاري مي كنيم . و در امر اسباب كشي در كنارشان هستيم .هميشه سعي كرده ايم تا يك اثاث كشي ايمن و راحت را براي شما فراهم آوريم و اين را مديون بهترين كارگران و زحمت كشان آسمان بار تهران هستيم .

شعبه باربري نياوران ؛ آسمان بار تهران

همانند ساير شركت هاي باربري و اتوبار ؛ آسمان بار تهران نيز داراي شعب متعددي در سرتاسر تهران داريم يكي از اين شهب كه به شعبه مركزي ما در تجريش نزديكتر مي باشد . باربري نياوران است . تمام خدمات ما در سرتاسر تهران به صورت كامل و دقيق و بر اساس اصول ايمني و استاندارد اتحاديه باربري انجام مي شود . تمامي تجهيزات باربري مورد لزوم در هر شعبه فراهم مي باشد و وسايل نقليه در هر لحظه آماده ارسال به محل مي باشند . كارشناسان زبده باربري در اتوبار نياوران اماده راهنمايي اسباب كشي شما مي باشند .

حمل يخچال در باربري نياوران

در نرخ اتحاديه باربري كل كشور براي جابجايي لوازم سنگين در طبقات متعدد و زياد آپارتمانها هزينه اي جدا در نظر گرفته شده است . كه يكي از اين وسايل يخچال مي باشد . در منازل مرفه نياوران بدون شك انواع يخچالهاي بزرگ موجود مي باشد كه شايد يك نفر به تنهاي توانايي جابجايي آن را ندارد. از طرف ديگر حمل و نقل يخچال هم خطرناك است و هم خيلي سخت . لذا براي حمل و نقل يخچال به طبقات مختلف ساختمان هزينه هاي جداگانه اي در نظر گرفته شده است .

جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با هزينه جابجايي يخچال در اسباب كشي نياوران با كارشناسان ما در آسمان بار تهران تماس برقرار كنيد .

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۱:۰۷ توسط:مهدي موضوع: