راهنماي عروسي راهنماي عروسي .

راهنماي عروسي

فريت بار چيست

فريت بار چيست

فريت بار چيست ؟ : وقتي به مقصدي مسافرت مي كنيد و يا حتي قصد مهاجرت از كشوري به كشور ديگري را داريد . حتما براي جابجايي برخي از لوازم خود به ويژه لوازم شخصي خودتان را مي خواهيد با خود به همراه داشته باشيد . در خيلي از موارد حتي بيشتر لوازم منزل مانند مبل و صندلي و … را نيز دوست داريد كه با خود ببريد. بايد توجه داشته باشيد مسافر به اندازه مشخصي مي تواند همراه خود بار وارد هواپيماي مسافربري كند . لذا براي اينكه ساير لوازم خود را نيز با خود ببريد نياز به يك شركت معتبر در امر ارسال بار هوايي و يا همان فريت بار داريد .  اصطلاح فريت بار كه اكثرا مسافران از آن استفاده مي كنند مفهوم ارسال بار هوايي را دارد .

اما در اصل لغت فريت خود به معناي بار مي باشد و وقتي قصد داشته باشيم باري را از طريق هواپيما ارسال كنيم . به آن بار , بار هوايي يا فريت هوايي مي گويند.

ارسال بار هوايي

بايد به اين نكته توجه داشته باشيم كه تمامي هواپيماها كه در آسمان تردد مي كنند صرفا مسافربري نيستند. هواپيماهايي هم هستند كه تنها براي حمل و نقل بار هوايي طراحي و ساخته شده اندد به اين نوع هواپيماها هواپيماهاي ترابري يا كارگو ميگويند. هدف از طراحي و ساخت هواپيماهاي ترابري جابجايي بارهاي عظيم و زياد است . بدون شك ما نمي توانيم وقتي مسافرت مي كنيم بيش از اندازه با خود بار حمل كنيم در هواپيماي مسافربري . براي اينكه بار زيادي به مقصد خودمون ارسال كنيم نياز داريم تا از بخش كارگو استفاده كنيم .

همچنين براي ارسال و حمل بار هوايي بيشتر بارهاي تجاري نيز از هواپيماهاي باربري يا همان ترابري استفاده مي شود . در نتيجه هواپيماهاي ترابري گاها بزرگتر از هواپيماهاي مسافربري ساخته مي شوند . و بيشتر براي فعاليت كارگو و حمل بار تجاري و بار اضافي مسافر مورد استفاده قرار مي گيرند.

كارگو چيست و فرق آن با فريت بار

خيلي از مسافران فرق كارگو با فريت بار مسافري را نمي دانند و در اصل هر دو را يك چيز معني مي كنند .در حالي كه چنين نيست و اين دو با هم فرق دارند .

كارگو : كارگو در اصل ارسال بار تجاري مي باشد و فراتر از ارسال بار هوايي مسافران است . در اصل وقتي شركتي محموله اي تجاري مانند ديزل ژنراتور ولوو را از يك شركت در كشوري ديگر خريداري مي كند و براي اينكه به سرعت به مقصد برسد از هواپيما براي جابجايي بار استفاده مي كند در اصل كارگو مي گويند .

فريت بار : افرادي كه قصد مسافرت طولاني مدت به كشوري ديگر را دارند مي توانند لوازم مورد نياز خود را براي مدت زماني كه اقامت دارند با خود ببرند براي اين كار از شركت فريت بار و حمل بار هوايي استفاده مي كنند . در كل مي توان به بار مسافر كه ماهيت تجاري ندارد و مقدار آن كم مي باشد فريت بار گفت.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۶:۳۲ توسط:مهدي موضوع:

جوانسازي واژن با تزريق چربي

جوانسازي واژن با تزريق چربي  

جوانسازي واژن با روش تزريق چربي : در واقع مي توان گفت كه تزريق چربي به واژن يكي از بهترين و جديدترين متدهاي روز جهان براي جوان سازي واژن مي باشد .در اين متن سعي خواهيم كرد به طور كامل در مورد تزريق چربي به واژن صحبت نماييم . و در ادامه نوشته با مزايا و عوارض اين روش شما عزيزان را آشنا خواهيم كرد و اطلاعاتي كامل و مفيد را در اختيار شما قرار خواهيم داد،به طوري كه بعد از خواندن اين متن همه سوالات شما در مورد عمل تزريق چربي به لابيا پاسخ داده خواهد شد.

فهرست مطالب

روش تزريق چربي به واژن

از مسائل مهم و حائز اهميت براي خانم ها ،زيبايي و طراوت ناحيه تناسلي به خصوص واژن است.واژن به مرور زمان و بر اثر يك سري عوامل مانند افزايش سن ،يائسگي ،زايمان هاي طبيعي ،تغييرات هورموني ،رژيم هاي لاغري سنگين ،عامل هاي ژنتيكي و بيماري ها دچار تغييراتي مي شود كه منجر به افتادگي پوست ،شل شدگي پوست ،پيري پوست ولاغري آن مي گردد.اين تغييرات موجب از بين رفتن زيبايي و شادابي واژن ،كاهش اعتماد به نفس خانم و تاثيرات منفي بر روابط جنسي فرد مي گردد.

جوانسازي واژن با تزريق چربي

از تكنيك هاي جديد پزشكي كه به رفع اين مشكل كمك مي كند تزريق چربي به لابيا ماژور مي باشد كه منجر به تغييراتي در واژن ،رفع چين و چروك واژن و روشن سازي واژن مي گردد. ايمن و طبيعي بودن اين روش و اين موضوع كه عوارض تزريق چربي به واژن بسيار كم است ،موجب شده كه اين عمل به يكي از پر طرف دارترين روش ها براي جوان سازي واژن تبديل شود.

معرفي بهترين متخصص زنان تهران : متخصص زنان تهران

تزريق چربي به واژن داراي چه مزايايي مي باشد؟

 • اين عمل داراي هزينه هاي عمل كمتري نسبت به نتيجه كار مي باشد.
 • اين عمل داراي عوارض كمتري مي باشد.
 • دوام و ماندگاري بالا.
 • اين عمل ۱۰۰% طبيعي مي باشد و احتمال واكنش آلرژيك يا پس زدن پيوند وجود ندارد.
 • روشن سازي پوست واژن و روشن تر شدن واژن
 • بازگشت سريع خانم به زندگي روزمره بعد از درمان .
 • نياز نبودن به برش ،جراحي و بخيه در محل درمان.
 • نيازنبودن به بستري شدن فرد.
 • و نتايج درماني اين عمل سريع خود را نشان مي دهد.
 • لذت جنسي در فرد را افزايش مي دهد.
 • چربي به صورت سريعبا پوست جوش مي خورد وديگر زير پوست جابه جا نمي شود.
 • مي توان در صورت نياز اين عمل را تكرار كرد.
 • عدم نياز به بيهوشي فرد و همين طور عدم ايجاد درد به هنگام تزريق.
 • اين عمل عوارضي مانند زخم و ايجاد محدوديت در رابطه جنسي را در پي ندارد.
 • ممكن بودن زايمان طبيعي بعد از استفاده از اين روش.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۰:۱۲ توسط:مهدي موضوع:

جوانسازي واژن با ليزر

جوانسازي واژن با ليزر  

جوانسازي واژن با ليزر و هزينه عمل جراحي جوانسازي واژن : اين جوان سازي به وسيله ليزر موناليزا تاچ صورت مي گيرد كه به طور اختصاصي براي مخاط واژن تهيه شده است. ليزر موناليزا تاچ مشكل كاهش استروژن در بافت واژن را كه اغلب بعد از يائسگي و زايمان روي مي دهد ،با فعال سازي دوباره كلاژن جديد و باز سازي حالت واژن سالم ،حل مي نمايد.در ادامه اين نوشته ما به جوانسازي ناحيه تناسلي خانم ها با استفاده از ليزر موناليزا تاچ ،چگونگي عمل كرد و بررسي اثرات و عوارض اين ليزر خواهيم پرداخت وبراي دست رسي سريع به قسمتهاي مختلف مقاله براي شما فهرستي را درزير مي آوريم كه مي توانيد از آن استفاده نماييد.

Laser vaginal rejuvenation

بهترين متخصص زنان جهت انجام جوانسازي واژن : متخصص زنان

فهرست مطالب

 

منظور از آتروفي واژن چيست؟

اين عارضه كه به ان آتروفي ژنيتال نيز مي گويند ،حدوداً ۵۰% خانم ها را در سن يائسگي تحت تاثير قرار مي دهد .كاهش طبيعي ميزان استروژن در طول يائسگي و يا كاهش ناگهاني آن بعد از جراحي و برخي درمان هاي پزشكي به ميزان قابل توجهي بر ساختار عملكرد واژن تاثيرگذار مي باشد.

در اين هنگاه ديواره هاي واژن نازك شده و كشساني طبيعي وميزان خونرساني به واژن پايين مي آيد .مخاط محافظ واژن امكان دارد ضخامت و هيدراته بودن را از دست بدهد كه باعث از دست رفتن رواني واژن و احساس درد و ناراحتي در هنگام رابطه جنسي مي گردد.در اينجا بايد اشاره كنيم كه تغييرات اسيديته محيط واژن تاثيرات بسياري بر عملكرد و سلامت واژن دارند.اين روش جوان سازي واژن مي تواند كمك زادي به خانم هاي داراي اين علائم بكند.

در ضورتي كه شما نيز دچار علائم آتروفي و خشكي واژن مي باشيد .جهت بررسي و درمان اين عارضه مي توانيد با شماره تماس گرفته و براي خود وقت ويزيت رزرو نماييد.

جوانسازي واژن

اتروفي واژن چه اثرات رواني و جسمي دارد؟

اين امكان وجود دارد كه علائم آتروفي واژن با همديگر و يا تك به تك ظاهر شوند و عبارت از موارد زير مي باشند:

 • داشتن درد در هنگام نزديكي : نازك شدن مخاط و پوست ،باعث شكننده شدن بافت واژن شده و موجب مي شود كه ميزان رواني واژن نيز پايين بيايد و خشكي ناشي از اين مورد باعث درد در زمان نزديكي مي گردد.
 • خشكي و خارش وسوزش واژن : نازك شدن ديواره هاي واژن، پايين آمدن ميزان هيدراته و تغييرات PH و محيط داخلي واژن امكان دارد باعث احساس سوزش و خارش هميشگي شود.
 • شل شدن واژن و پايين آمدن ميزان كشساني آن : نازك شدن ديواره هاي واژن و كاهش حجم بافت واژن منجر به كاهش قدرت ساختار واژن و احساس شلي بافت مي گردد.
 • داشتن عفونت هاي مكرر : باكتري هاي مفيد واژن به گليكوژن درون سلول ها كه از سطح واژن به عنوان منبع غذايي باكتري ها فرو مي ريزد، وابسته مي باشند.با نازك شدن ديواره هاي واژن و كاهش اسيديته محيط واژن ،مقدار باكتري هاي مفيد نيز پايين مي آيد و ريسك ابتلا به عفونت بالا مي رود.
 • بي اختياري ادرار و نياز مكرر داشتن به دفع ادرار : نياز مكرر براي رفتن به دستشويي و يا بي اختياري در زمان سرفه و عطسه نيز امكان دارد ناشي از آتروفي واژن باشد كه مي تواند تاثير منفي اي زيادي بر سلامت و زندگي خانم ها داشته باشد كه در بسياري از موارد مي تواند رابطه جنسي را همراه با استرس نمايد.

حدودا مي توان گفت كه ۵۰ درصد خانم ها مبتلا به آتروفي واژن در طول زندگي خود مي شوند و از اين ميان تنها يك چهارم اين خانم ها به دنبال درمان خود مي روند .در حال حاضر ،درمان ساده و موثري جهت عملكرد طبيعي واژن پيدا شده است.

بيشتر بدانيد : واژينو پلاستي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۵:۵۵ توسط:مهدي موضوع:

متخصص پوست و مو

متخصص پوست و مو  

 متخصص پوست و مو , بهترين متخصص پوست در تهران و غرب تهران , معرفي كلينيك تخصصي پوست و مو  , بهترين كلينيك پوست و مو در تهران و شمال تهران

متخصص پوست و مو

فهرست مطالب

تخصص پوست و مو چه نوع تخصصي در پزشكي مي باشد؟

در واقع متخصص پوست و مو پزشكي مي باشد كه در زمينه بيماري هاي پوست ومو و ناخن و نواحي حاوي مايع مخاطي (مانند داخل دهان ،بيني ،و چشم ها ) داراي تخصص مي باشد.تعداي از مهمترين توانايي هاي متخصصين پوست و مو عبارت از موارد زير مي باشد:

 • متخصصين اين رشته مي توانند بيش از ۳۰۰۰ بيماري مربوط به پوست و مو را تشخيص داده و آن ها را درمان كنند كه از جمله ان ها مي توان به سرطان پوست ،اگزما،درمان جاي جوش و آكنه و عفونت ناخن اشاره داشت.
 • كمك كردن به بهبود سلامتي وشادابي وزيبايي پوست ومو وناخن مراجعين به عنوان نمونه :تزريق بوتاكس جهت از برطرف كردن چين و چروك و جوانسازي پوست،از بين بردن جاي جوش ،بازيابي زيبايي پوست بعد از جراحي هاي سرطان پوست ،جراحي صورت جهت درمان چاقي صورت .
 • متخصصين پوست و مو بيماراني از كليه سنين از نوزاد گرفته سنين بالاي ۱۰۰ سال را مي توانند درمان كنند.

متخصص پوست و مو چه وظايفي را بر عهده دارد؟

پزشكان متخصص رشته پوست و مو به تشخيص ،درمان و جلوگيري از بيماري هاي مربوط به پوست ،مو و ناخن ها مي پردازند .تخصص پوست و مو ،فلوشيپ هاي از چمله زيبايي پوست و ليزر ،كاشت مو و درماتوپاتولوژي (ارزيابي و تفسير ميكروسكوپي ضايعات پوستي )،دارد.

الف-دكتراي پوست :

به تشخيص و درمان و پيشگيري از بيماري هاي مربوط به پوست ،مو وناخن ها مبادرت مي ورزد.

ب- درماتوپاتولوژي :

به وسيله نمونه گيري و بررسي نمونه ها با ميكروسكوپ مي تواند بيماري هاي مربوط به پوست ومو ناخن ها را تشخيص دهد.

ج- جراح پوست :

اين جراح عمل جراحي بيماري هاي پوست ،مو و ناخن ها را انجام مي دهد.

د-جراحي زيبايي پوست :

بيشتر به ظاهر بيمار و انجام عمل جراحي زيبايي توجه دارد و در عين حال به درمان پوست ،مو وناخن ها هم مي پردازد.

روش هايي كه متخصصان آن ها را ابداع كرده اند:

 • تزريق كردن پر كننده ها (فيلر) و توكسين بوتولينوم براي جوان سازي پوست صورت.
 • جراحي زيبايي براي محو كردن رد جوش و فرو رفتگي هاي پوست.
 • جراحي به وسيله ليزر جهت از بين بردن رگ هاي كوچك ،لكه هاي پيري ،جاي خالكوبي يا چين و چروك.

پزشكان متخصص پوست دوره هاي مخصوصي را براي انجام عمل جوتنسازي پوست به پركننده ها مي گذرانند پس هم دانش پزشكي وهم مهارت مورد نياز براي انجام موفق عمل هاي زيبايي را به دست مي آورند.

توجه!!!

بايد دقت شود كه كيفيت و امنيت عمل جراحي زيبايي اغلب بستگي به مهارت فردي پزشك متخصص جراح دارد.

چگونه مي توان فهميد كه پزشكان پوست و مو متخصص هستند يا نه؟

در صورتي كه مشكلات پوست و مو داريد بايد حتما به متخصص پوست و مو مراجعه نماييد اما همه پزشكان پوست متخصص نمي باشد ،چگونه پزشك متخصص پوست را از ساير پزشكان تشخيص دهيم؟

روش تشخيص پزشك متخصص پوست ومو

همان گونه كه همه ما مي دانيم پوست و موهاي ما بيشتر از ساير بخش هاي بدن ما جلوي چشم مي باشند،همين امر موجب مي شود كه با به وجود آمدن كوچكترين تغييراتي در آن ها افراد دچار نگراني شده و سعي كنند كه راه چاره اي پيدا كنند.

مسئله ي زيبايي يكي از دغدغه هاي افراد به خصوص خانم ها از زمان هاي دور دست بوده است و براي دستيابي به زيبايي بويژه در خصوص پوست و موي خود از هيچ هزينه اي مضايقه نمي كنند ولي نكته مهم و قابل تامل اين مي باشد كه زيبايي را به چه قسمت و به وسيله چه كساني بايد به دست آورد!

متخصص پوست

پزشك پوست و مو بايد متخصص باشد يا نه؟

هنگامي كه در خيابان راه مي رويم تابلوهاي متعددي را مشاهده مي كنيم كه شرحي چند كلمه اي از فعاليت هاي زيبايي آن مركز يا پزشك مربوطه تحت عنوان كيلينيك زيبايي و پوست ،متخصص زيبايي يا پوست ،مو و زيبايي و ليزر مشاهده مي شود. با توجه به افزايش اين قبيل تابلو ها و تبليغاتي كه در اين زمينه در شبكه هاي اجتماعي و تراكت هاي تبليغاتي ديده مي شود با چه روشي مي توان تشخيص داد كه كدام مركز يا كدام پزشك به راستي متخصص پوست ،مو و زيبايي مي باشد تا جهت انجام اقدامات لازم بدون هيچ نگراني و ترسي مراجعه نمود؟


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۲۶ توسط:مهدي موضوع:

پروتز لب با از تزريق چربي

پروتز لب با از تزريق چربي 

پروتز لب با استفاده از تزريق چربي و ژل , هزينه و قيمت پروتز لب با تزريق چربي , پزشك زيبايي متخصص براي انجام پروتز لب با امكانات روز دنيا : مدت ها مي باشد كه داشتن لب هاي بزرگ و حجيم يكي از معيار هاي زيبايي به شمار مي آيد ،و لب يكي از نشانه هاي سلامتي ،جواني و شادابي مي باشد و در صورتي مه لب هاي يك فرد بيست ساله را به لب هاي يك فرد مسن مقايسه نماييد ،متوجه اين امر خواهيد شد.با گذشت سن و كاهش عروق خوني و كاهش توليد كلاژن كه عامل زيبايي پوست به حساب مي آيد ،لب ها هم دچار تغيير و تحولاتي مي گردند.

پروتز لب

اينكه يك فرد با بالا رفتن سن زيبايي لب هاي خود را از دست داده است ،و يا از هنگام تولد داراي لب هاي نازك بوده است و يا در طول فرآيند عادي رشد لب هايش نازك شده است ؛موضوع نگران كننده اي نيست .زيرا امروزه روش هايي وجود دارد ،كه بدون نياز به عمل جراحي مي تواند لب ها را برجسته و حجيم نمايد ،و موجب زيبايي ظاهري افراد شود.

نكته شاخص : پروتز لب با تزريق چربي

در صورتي كه شما هم جزو آن دسته از افراد مي باشيد كه خواهان پر و كامل تر شدن لب هاي خود مي باشيد ،پروتز لب گزينه ي مناسبي براي شما مي باشد.پروتز لب و يا همان برجسته سازي لب يك عمل زيبايي مي باشد ،كه موجب مي شود،لب برجسته تر،كامل تر ،پرتر،مشخص تر و جوان تر به نظر بيايد. در پروتز لب از ژل هاي پر كننده استفاده مي گردد كه لب ها را براي جند ماه ،در طي يك جلسه درماني حجيم مي نمايد.اما پروتز لب و ساير روش هاي زيبايي مي توانند راهكارهايي را ارائه كنند ،كه نتايج حاصل طولاني مدت شود.

پروتز لب امكان دارد ،داراي عوارض تزريق ژل باشد و مانند تزريق ژل و چربي نتايج آن به آساني قابل برگشت نيست و داراي دوره ريكاوري طولاني مي باشد.نياز نيست كه اين موضوع شما را نگران نمايد زيرا اين عوارض به ندرت پيش مي آيد.و همه ساله هزاران نفر از روش هاي درماني تزريق ژل و چربي به لب استفاده مي نمايند و از نتايج حاصل از پروتز لب راضي مي باشند.

پيش از انجام هر عمل زيبايي در عمل پروتز لب هم ما به شما عزيزان توصيه مي كنيم كه نخست با متخصصين مشاوره داشته باشيد و سپس اقدام به اين عمل نماييد. متخصصين ما نخست در كلينيك ليزر مو به شما مشاوره مي دهند و در شرايطي كه شما براي عمل پروتز لب مناسب باشيد ،شروع به عمل زيبايي و پروتز لب خواهند نمود.متخصصين ما بر اساس انتظارات شما ،فرم چهره شما و اينكه نتايج بايد كاملا طبيعي به نظر برسد،طرحي را براي تزريق ژل در نظر مي گيرند.

در كلينيك ليزر مو در طي عمل پروتز لب،شخص كاملاً هوشيار است،و براي كاهش احساس درد از يك بي حس كننده موضعي استفاده مي گردد.عمل پروتز لب با حفظ ظاهر و كمترين عوارض ممكن صورت مي گيرد .اما با اين وجود امكان دارد ،بعد از تزريق آثار ورم و كبودي مشاهده گردد،كه در طي چند روز برطرف خواهد شد.

فهرست مطالب

پروتز لب داراي چه كاربرد هايي مي باشد؟

در صورتي كه شما جزو افرادي مي باشيد كه به زيبايي ظاهر خود اهميت زيادي مي دهيد ،و جزء افرادي مي باشيد كه لب هاي نازكي داريد ،و تمايل به داشتن لب هاي حجيم و برجسته براي زيبا و كامل تر به نظر رسيدن جهره خود داريد ،پروتز لب مي تواند يك انتخاب مناسب براي شما باشد.در روش پروتز لب با تزريق چربي به لب ،لب ها حجيم تر و بزرگتر جلوه مي كنند.

پروتز لب تعدادي ازمشكلات مربوط به زيبايي لب ها را برطرف مي كند ،كه تعدادي از اين مشكلات عبارت اند از :

 • در صورتي كه لب هاي شما تقارن نداشته باشند اين عمل مي تواند تقارن را به لب هاي شما بازگرداند.
 • لب هاي نازك شما را مي تواند حجيم نمايد.
 • مشكل ترك خوردگي در اطراف لب ها را رفع مي نمايد.
 • مي تواند مشكل از دست رفتن حجم لب در اثر بالا رفتن سن را حل نمايد.
 • اين عمل خطوطي را كه در اثر سيگار كشيدن به وجود آمده اند را برطرف مي نمايد.
 • اين عمل مي تواند لب هاي خيلي پهن را هم به حالت طبيعي بازگرداند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۵۱ توسط:مهدي موضوع:

دكتر متخصص ارتوپد زانو

متخصص ارتوپدي زانو  

جراح ارتوپد زانو , متخصص ارتوپدي زانو , درمان زانو درد , پزشك فوق تخصص ارتوپدي زانو در تهران و غرب تهران , بهترين كلينيك دران زانو در در تهران: در اين مقاله ما به معرفي كلينيك ارتوپدي درمان تايم مي پردازيم با توجه به اهميتي كه ارتوپدي دارد يقينا مراكزي كه كار هاي درماني و جراحي زانو را انجام مي دهند بايد بسيار مجهز باشند از اين رو كلينيك درمان تايم يكي از بهترين كلينيك هاي ارتوپدي بنام و مجهز است كه علاوه بر محيطي بسيار مجهز و كامل داراي كادر جراحي ارتوپد زانو از برترين و با تجربه ترين جراحان كه داراي سابقه طولاني و درخشاني در اين زمينه هستند تشكيل شده است.

تمامي كادر اين كلينيك همگي داراي تخصص و مدرك فوق تخصص هستند و با اطمينان مي توانيم بگوييم كه هر كدام از پزشكان اين كلينيك موفق شده اند تا دوره هاي جراحي مختلف زانو را در داخل و خارج كشور با موفقيت بگذرانند. داشتن مدرك معتبر و بين المللي در كنار جراحي هاي موفق مهم ترين عامل شناخته شدن پزشكان اين كلينيك مي باشد.

جراح ارتوپد زانو

در صورت مراجعه به درمان تايم جراحان كلينيك ارتوپدي ابتدا بيمار را در هر سني كه باشد معاينه و سپس بهترين و مناسب ترين راه درماني را پيشنهاد مي دهند پس تمام بيماراني كه مشكل ارتوپدي داشته باشند و در هر سني مي توانند كه به اين كلينيك مراجعه كنند. تمامي مراجعيني كه از زانو درد به كلينيك ارتوپدي درمان تايم رجوع مي كنند جهت تشخيص و درمان ابتدا به جراح ارتوپد زانو ارجاع داده مي شوند. در اين معاينه كه توسط دكتر ارتوپد زانو انجام مي شود بعد از تشخيص بيماري، در صورتي كه نياز به جراحي باشد پس از انجام مشاوره هاي درماني، بيمار را از نحوه چگونگي انجام عمل جراحي زانو آگاه مي سازند.

فهرست مطالب

دكتر متخصص ارتوپد زانو

درباره ارتوپدي بايد بگوييم كه اين رشته داراي شاخه هاي مختلفي مي باشد كه يكي از آنها دكتر متخصص ارتوپد زانو است؛ و مانند ساير رشته هاي ديگر ارتوپدي، دكتر ارتوپد زانو نيز داراي تخصص و فوق تخصص مي باشد.

تفاوت يك دكتر متخصص زانو با يك دكتر ارتوپد زانو بايد بگوييم كه با توجه به ميزان تحصيلاتي كه دارد و دوره هاي كه گذرانيده است متخصص زانو تجربه و معلومات بيشتري را نسبت به دكتر ارتوپد زانو دارد زيرا كه همان طور كه گفتيم ارتوپد متخصص زانو به خوبي با آناتومي، بيماري ها، آسيب ديدگي هاي زانو آشنائي كاملي را دارد؛ و از اين رو در تشخيص نوع بيماري و علت آن متخصص بودن پزشك مي تواند كمك زيادي به تشخيص و درمان بيمار كند.

و با توجه به اين كه دكتر متخصص ارتوپد زانو با تخصص و سابقه اي كه در نحوه انجام اعمال جراحي مختلف بر روي زانو دارد مي تواند كه در روند بهبودي و درمان بيمارانش نهايت دقت و تلاشش را بكار بگيرد. از اين رو بيشتر افراد كه از درد هاي زانو رنج مي برند هميشه به دنبال يك پزشك متخصص زانو هستند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۷:۰۹ توسط:مهدي موضوع:

متخصص ارتوپد لگن

بهترين جراح ارتوپد لگن , متخصص ارتوپد لگن , پزشك فوق تخصص و جراح ارتوپد لگن در تهران : همان طور كه مي دانيم يكي از پركاربرد ترين مفصل هاي بدن مفصل لگن است كه اين مفصل يكي از اصلي ترين و پركاربرد ترين مفاصل بدن مي باشد كه مي تواند كه عمده فعاليت هاي بدني را بسيار منظم تحت كنترل قرار دهد. مي دانيم كه در صورتي كه كوچك ترين مشكلي در مفصل يا استخوان لگن به وجود بيايد و اين مفاصل حساس دچار مشكلي شوند علاوه بر محدود شدن دامنه فعاليت هاي فرد و عدم امكان ادامه سير طبيعي زندگي ، مشكلات بزرگ مثل درد بسيار شديد در ناحيه لگن به وجود مي آيد كه مي تواند بسيار دردسر ساز باشد.

دكتر ارتوپد لگن

شايع ترين آسيب ديدگي كه در لگن ممكن است ر خ دهد شكستگي لگن است كه در اثر عوامل مختلفي رخ مي دهد كه مهم ترين ان ضربه مي باشد. بهتر است كه فرد در صورت دچار شدن به شكستگي استخوان لگن و يا آسيب ديدگي مفصل لگن به يك متخصص ارتوپد لگن مراجعه كند زيرا كه بهترين كار مراجعه به يك متخصص است كلينيك درماني درمان تايم با داشتن كادري مجرب و نيرومند اماده است تا براي درمان درد لگن خود به بهترين جراح ارتوپد لگن اين كلينيك مراجعه نماييد.

فهرست مطالب

 

دكتر متخصص ارتوپد لگن

معمولا پزشكي كه دوره پزشكي عمومي را با موفقيت پشت سر گذاشته و سپس دوره بعدي تحصيل خود را معطوف به اخذ تخصص در زمينه ارتوپد و سپس گذراندن دوره هاي تخصصي ارتوپدي لگن گذرانده باشد دكتر متخصص ارتوپد لگن مي باشد. بيماران اين پزشك متخصص افرادي مي باشند كه داراي مشكلات عمده اي در زمينه لگن مي باشند و نياز دارند تا به دكتر مختصص ارتوپد لگن و حتي دكتر فوق تخصص ارتوپد لگن مراجعه كنند. اما بيشتر بيماران نيز هستند كه در رفتن به دكتر و معاينه سهل انگاري مي كنند كه بايد بگوييم كه مي تواند عواقب بسيار سنگيني براي فرد داشته باشد و حتي ممكن است موجب شود كه مشكلاتي حركتي تا آخرين روز زندگي فرد گريبان گير او شود

متخصص ارتوپدي لگن

بهترين دكتر ارتوپد لگن

 • مهم ترين معيار هايي كه در شناخت بهترين دكتر ارتوپد لگن بايد بدانيد اين است قبل از هر چيز دكتر مختصص ارتوپد لگني كه به او مراجعه مي كنيد حتما مي بايستي بر روي مطب خودش تابلو متخصص يا فوق تخصص حك شده باشد.
 • دوم آنكه بهتر است تا براي درمان به افراد با تجربه و خبره مراجعه كنيد زيرا مي توان به جرات گفت كه بهترين دكتر متخصص ارتوپد لگن كسي است كه بيشترين سابقه كاري و تجربه در زمينه ارتوپدي لگن را داشته باشد و تجربه در رابطه با ارتوپدي لگن حرف اول را مي زند.
 • سوم آنكه سعي كنيد بهتر است تا به دكتر متخصص ارتوپد لگني مراجعه نمائيد كه شناخت بيشتري از او داريد و يا كسي از آشنايان شما او را بشناسد و كار او را تاييد نمايد.

درمان درد لگن هيپ ( hip )

با توجه به حساس بودن دوره بارداري بايد بگوييم كه درمان درد لگن در اوايل بارداري نياز به درمان ها و مراقبت هاي مختلفي دارد. در صورتي كه زني باردار باشد و جراح هيپ در اثر بارداري براي وي رخ داده باشد مراجعه به پزشك ضروري ترين كاري است كه بايد انجام دهد تا روش معاينه لگن براي زايمان براي او انجام گيريد و از سلامت وي اطمينان حاصل شود. اما اگر خانمي بي دليل دچار درد لگن شود آسيب ديدگي استخوان بدون شك بسيار ممكن است كه آسيب ديدگي لگن و يا بافت هاي اطراف آن براي او رخ داده باشد و يا به هيپ لگن دچار شده باشد. گاهي تنها فيزيوتراپي و انجام ورزش هاي مناسب براي درمان درد لگن زنان در صورتي كه آسيب ديدگي استخوان لگن و بافت هاي اطراف براي او رخ داده باشد كفايت مي كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۹:۰۵ توسط:مهدي موضوع:

قيمت و هزينه ترميم مو چقدر است؟| تعرفه كاشت مو

قيمت و هزينه ترميم مو چقدر است؟| تعرفه كاشت مو

قيمت و هزينه ترميم مو چقدر است؟ : يكي از موضوعات مهمي كه هر كسي در زمان خريد محصول يا خدمتي به آن توجه مي كند ، كيفيت است. كيفيت به عنوان شرط اصلي در هر كار و خدمتي مي باشد كه بعد از آن هزينه و قيمت كالا مورد بررسي قرار گرفته ميشود.

در مورد مسائل ترميم مو و زيبايي نيز به هزينه هاي انجام آن بسيار دقت مي شود.در ادامه اين پست تصميم گرفته ايم نكاتي در مورد هزينه ترميم مو را براي شما بيان كنيم:با ما همراه باشيد…

هزينه ترميم مو

ترميم مو به چه معناست؟

ترميم مو جز يك از تكنيك هاي مي باشد كه در آن نيازي به بانك موي شخص نمي باشد و مي توان از بانك موي شخص ديگري براي فرد متقاضي استفاده نمود. اين روش به عنوان يكي از بهترين روش هاي براي جبران ريزش موي افراد و زيبايي به شمار مي رود كه در جهان حدود ۶۰ است كه از ترميم مو استفاده مي كنند و روز به روز اين روش پيشرفته تر و بروز تر مي شود.

در ترميم مو يك لايه شبيه سازي ايجاد مي شود كه از پوست سر تهيه شده و موها روي آن كاشته ( كاشت مو ) مي شوند.بيماراني هستند كه موهاي خود را به هر دليلي از دست داده اند و مو ندارند ، بهترين راه حل براي آنها استفاده از ترميم مو است كه مي توانند با استفاده از آن روند درمان قطعي مو را سريع تر و كامل تر كنند و البته كه سبب رفع ريزش مو حاصل از بيماري شوند.

يكي از بهترين روش هاي ترميم مو

يكي از روش هاي كه توانسته استانداردهاي لازم را از كشور كانادا، اكراين و … در ترميم مو بدست بياورد روش HRT مي باشد. اين روش هم اكنون جز پيشرفته ترين و جديدترين روشهاي مي باشد كه در مراكز تخصصي مو مورد استفاده قرار مي گيرد.در روش HRT از پوست سر يك لايه نازك شبيه سازي مي شود ولي پيش از آن مطالعاتي بر روي موها انجام مي شود كه شامل رنگ ، جنس ، حالت است ولي اگر فردي مو نداشته باشد با توجه به فرم صورت،رنگ چشم ها ترميم مو براي او انجام مي شود كه هماهنگي لازم وجود داشته باشد. زماني كه روش HRT به صورت فوق حرفه ي صورت بگيرد ديگر حتي يك درصد هم افراد نمي توانند تشخيص دهند كه موهاي شما ترميم شده است.

البته موهاي كه به اين روش ترميم شده اند قابليت هاي زيادي مانند رنگ ، مش و فر را داشته اند و البته در مواردي مانند سونا، جكوزي و استخر مشكلي را پديد نمي آورند.

هزينه ترميم مو چقدر است؟

قيمت ترميم مو به مسائل و موارد متفاوتي بستگي دارد. كافيست كمي دقت كنيد و گول تبليغات بيهوده را نخوريد.بانك مويي كه استفاده مي شود مي تواند در هزينه ها بسيار تاثير گذار باشد. در برخي از مراكز و موسسه هاي اعتباري از بانك هاي مويي استفاده مي شود كه بي كيفيت هستند يا از اليافي استفاده مي كنند كه خوب نيستند و به هر علتي مجوز ندارند به همين دليل از چنين مراكزي بازرسي انجام نمي شود و اين موسسه ها حاضر مي شوند كه با هزينه ي كم براي شما ترميم را انجام بدهند كه فراموش نكنيد كيفيت كارشان نيز پايين است.

بعد از بانك مو،ابزار و وسايلي كه براي ترميم مو استفاده مي شود در هزينه آن بسيار مهم است. اين موارد سبب مي شوند كه شما در برابر كيفيت متناسب ، هزينه هاي معقولي را پرداخت نماييد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۴۸:۴۶ توسط:مهدي موضوع:

حمل و جابجايي تشك تخت خواب در باربري و اسباب كشي

حمل و جابجايي تشك تخت خواب در باربري و اسباب كشي

حمل و جابجايي تشك تخت خواب در باربري و اسباب كشي : گاهي اسباب كشي برخلاف كساني كه اين كار را ( اسباب كشي ساده را ) يك رويا مي دانند به آساني به اتمام مي رسد . اگر در سرايط سخت بدانيم كه چطور بايد تصميم درست را بگيريم و براي بسته بندي و جابه جايي مناسب ترين و بهترين كار را انجام دهيم اسباب كشي براي ما يك دغدغه نخواهد بود . بسته بندي تشك تخت جزء كارهاي مشكل در اثاث كشي مي باشد . يقينا اغلب براي كساني كه به اثاث كشي نزديك تر مي شوند تصور اينكه چگونه مي توان تشك به آن بزرگي و سنگيني را مي توان بسته بندي و حمل كنيم سخت و يك دغدغه ي اساسي محسوب مي شود .

جابجايي تشك تخت خواب

اگر در منزل يك بالش تشك و نرمي كه شب ها براي استراحت و ديدن خواب هاي شيرين از آن استفاده مي كنيد و يا اگر تشك محبوب و دلخواه شماست كه سبح ها كاملا سرحال و آماده براي رفتن به سركار از خواب بيدار مي شويد , مناسب اين است كه تشك محبوب خود را در اسباب كشي به همراه خود ببريد . در حقيقت اين تشك است كه مي تواند مرتب كننده ي يك تخت باشد و يا هركسي كه كسي راحتي تخت شما را تاييد مي كند در واقع به معني راحت بودن آن تشك مي باشد .

انتخاب بهترين باربري با كارگراي حرفه اي را از ما بخواهيد : اتوبار آسمان بار تهران

اگر قصد داريد تشك خود را بسته بندي و جابه جا كنيد با ما همراه باشيد قصد داريم كه نكات ساده و كاربردي و به اثبات رسيده را براي كمك به ما در مورد چگونگي بسته بندي و حمل تشك و تصميم گيري درست در اين زمينه , و چگونگي حركت دادن و همچنين نحوه ي نگهداري آن در باربري را براي شما عزيزان مي گوييم , براي اينكه يك اثاث كشي راحت بويژه جابه جايي تشك محبوب خود به مشكل برنخوريد تا انتها با ما همراه باشيد .

حمل و نقل  آسان تشك تخت خواب توسط كارگران جرفه اي باربري

تشك هايي كه از كيفيت بالايي برخوردار مي باشند علاوه بر اينكه باارزش بوده از نظر قيمت نيز گران مي باشند . به اين علت مي باشد كه شما مي خواهيد اطمينان حاصل كنيد كه در طول اثاث كشي و بسته بندي براي باربري آسان , از سرمايه ي گران قيمت خود در زمان منتقل شدن و سكونت يافتن از خانه اي به خانه ي ديگرمحافظت كنيد . مشاوران ما آماده ي هرگونه سوالات شما عزيزاني كه مي خواهيد باربري شما آسان و ساده باشد و براي بسته بندي تشك و وسايل ديگر منزلتان يك روش كاملا ساده ولي كاربردي و اصولي داشته باشيد مي باشد . با مشاوران ما در اين زمينه در ارتباط باشيد .

براي كسب اطلاع از نحوه بسته بندي لوازم منزل مي توايند وارد لينك روبرو شويد : بسته بندي لوازم منزل

شما در باربري و انتقال اثاث خود ملزم هستيد كه از بين ۵ گزينه اي كه مي توانيد انتخاب كنيد گزينه مورد علاقه خود را انتخاب كنيد .

۱- تشك خود را به خانه ي جديد انتقال دهيد ؟

اگر تشك شما داراي يك برند و نام تجاري معروف و يا تشك نسبتا جديدي مي باشد و يا از آن به نحو احسن نگهداري كرده ايد , پس دليلي بر اينكه در زمان جابه جايي وسايل و باربري آسان تر به محل جديد سكونت خود آن را با خود نبرده و آن را در آنجا نگهداريد .

۲- در محل نگهداري تشك خود را قرار دهيد .

براي اينكه چرا شما تصميم به قرار دادن تشك خود در يك محل نگهداري و براي يك دوره ي زماني خاص آن را در نظر مي گيريد دلايل بسيار زيادي مي تواند وجود داشته باشد . براي اينكه بهترين راه را براي بسته بندي تشك و نگهداري آن در طول باربري آسان را ياد بگيريد , مطالب زير را با دقت بخوانيد .

باربري آسمان بار تهران ( فروش و يا اهداي و دور انداختن آن )

۳- فروش تشك براي باربري آسان

تشك ها تكه هاي خاصي از مبلمان مي باشند كه اغلب از ارزش بسيار بالاتري در مقايسه با ديگر وسايل شما برخوردار مي باشند . اگر شما تمايل به فروش آن داشته باشيد اين تصميم مي تواند يك تصميم احساسي و غير منطقي باشد . ولي اگر شما مجبور به گرفتن اين تصميم مي باشيد , توصيه مي شود اين كار را انجام دهيد . با اين كار شما براي باربري آسان وسايل خود كمك شاياني كرده ايد . در صورتي كه مي توانيد موقعيت خريد مناسب تر و بهتري براي شما پيدا شود ۴- آن را ببخشيد.

اگر تشك شما از شرايط مطلوبي برخوردار مي باشد مي توانيد آن را به يكي از اعضاي خانواده ي خود و يا به يكي از دوستان خود كه احساس مي كنيد كه نيازمند يك تشك خوب مي باشد بدهيد . با اين كار به غير از اينكه نزديكان و دوستان خود را شاد كرده ايد , در هزينه هاي حمل و نقل خود صرفه جويي خواهيد كرد .

۵-آن را دور بيندازيد .

اگر براي سالهاي طولاني تشك شما در خدمت شما بوده است و تا به امروز از آن استفاده كرده ايد ولي با اين حال در وضعيت بدي قرار گرفته است و مناسب باربري حمل و نقل نيستند بهتر است كه هزينه ي جابجايي و. اتلاف وقت نكنيد و آن را دور بندازيد . با اين كار هم هزينه ي اضافي حمل و نقل را كم كرده ايد و مي توانيد هنگام جابجايي به منزل جديد يك تشك نو خريداري كنيد .

نحوه بسته بندي تشك  تخت خواب توسط باربري آسمان بار تهران

براي حمل و نقل ايمن و بي دردسر تشك بايد در بسته بندي و حمل و نقل آن دقت كافي داشته باشيد . با دنبال كردن كامل مراحل زير تا در هنگام بسته بندي و جابجايي تشك مشكلي نداشته باشيد و حمل و نقل برايتان يك امر كاملا بي دغدغه خواهد بود :

گام اول :  ملحفه و يا روشكي كه روي تشك تخت داريد را برداريد و كاملا تشك را از تخت بيرون بياوريد و مطمئن شويد كه تشك خشك باشد . ايده ي بسيار خوبي در باربري آسان اين است كه تشك را براي چند ساعتي زير مستقيم نور خورشيد قرار دهيد .

روكش هاي محافظت كننده تشك

گام دوم : كيسه مخصوص نگهداري تشك را از فروشگاه هاي مبلمان يا از شركت هاي باربري تهيه كنيد . كيسه هاي نگهداري تشك در انواع و اندازه هاي مختلفي ساخته شده اند , كه بايد دقت كنيد كه جنس كيسه از پلي اتيلن ضخيم باشد كه اين نوع مناسب بسته بندي تشك براي باربري ايمن مي باشد . زماني كه شما تشك خود را با محافظ تشك جابجا مي كنيد هم تشك شما از خاك و گرد و غبار و هم از رطوبت در امان است .

گام سوم : با دقت كامل تمامي عوامل احتمالي آسيب را بررسي كنيد و مطمئن شويد كه تشك شما كاملا در داخل محافظ تشك قرار گرفته است و با نوار چسب پهن و با كيفيت بسته بندي كنيد .

گام چهارم : زماني كه كار بسيته بندي تشك به اتمام رسيد و زمان انتقال آن به ماشين باربري رسيد از پله هاي راهرو هاي تنگ و گوشه هاي تيز و پله ها احتياط كنيد .
گام پنجم : قبل از ذخيره سازي تشك خود در كيسه اطمينان حاصل كنيد كه كيسه خشك باشد و هواي كافي در داخل آن در جريان باشد تا هيچ گونه جاي نگراني از آلوده شدن تشك نداشته باشيد . براي ايمني بيشتر از يك واحد ذخيره سازي تحت كنترل آب و هوا را انتخاب كنيد تا براي يك باربري ايمن و پوشش مناسب براي تشك و بقيه اموال با ارزشتان داشته باشيد .

گام ششم : چگونگي قرار دادن تشك در محل ذخيره سازي بسيار مهم است نبايد تشك محافظت شده خود را تا شده قرار دهيد , آنها به اندازه كافي محكم نيستند و وزن زيادي را نمي توانند متحمل شوند و به زودي آثار آسيب هاي ساختاري رويت خواهد شد . سعي كنيد تشك هاي خود را مسطح قرار دهيد . بارهاي ديگر را تا حد امكان با تشك هاي خود بسته بندي نكنيد ولي در صورتي كه مجبور به اين كار هستيد سعي كنيد وزن آنها مساوي با تشك باشد تا به تشك سنگيني وارد نشود .

گام هفتم : سعي كنيد تشك هاي خود را به مدت طولاني ذخيره سازي نكنيد و اين كار مناسب نيست , ذخيره سازي طولاني مدت به ساختار و پاره تشك آسيب مي زند . بخاطر اين مسئله به طور منظم در هنگام ذخيره بودن تشك به طور منظم آن را بررسي كنيد . اگر براي ذخيره سازي و حكل تشك خود نياز به كمك و رراهنمايي داريد شركت اتوبار و دحمل بار اين كار را با روش هاي مطمئن و اصولي برايتان انجام مي دهد .

برچسب ها: , , , , , ,


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۸:۱۰ توسط:مهدي موضوع:

بسته بندي چاقو ها و لوازم نوك تيز در اسباب كشي

بسته بندي چاقو ها و لوازم نوك تيز در اسباب كشي

بسته بندي چاقو ها و لوازم نوك تيز در اسباب كشي :  اگر قصد جلبجايي و اثاث كشي داريد براي يك جابجايي ايمن و مطمئن نياز به رعايت بعضي از نكات اتوبار و باربري در هنگام بسته بندي داريد , به طور حتم براي بسته بندي وسايلي كه به راحتي بسته بندي مي شوند را شروع مي كنيد و بعد از ان براي بسته بندي حرفه اي وسايل سخت نياز به راهنمايي و نكات اتوبار و باربري داريد , اما در اين ميان شما مطمئنن به آشپزخانه نيز خواهيد رسيد . رعايت تمامي نكات اتوبار و باربري در امر بسته بندي به شما مكم مي كند كه يك بسته بندي كاملا ايده آل و بدون خطر داشته باشيد.

بسته بندي لوازم تيز

آشپزخانه يكي از سخت ترين بخش در هنگام بسته بندي و جابجايي است , آشپزخانه به دليل اين كه تعداد زيادي از وسايل شكننده مانند :

 • ظروف چيني , ظروف كريستالي , ظروف نقره اي ,
 • ليوان ها , قوري , كاسه ها و پياله ها , فنجان
 • تمامي لوازم كوچك و بزرگ آشپزخانه
 • لوازم برقي و غيره .

براي اين كه تمامي مراحل بسته بندي را انجام دهيد با چالش هاي بسياري روبرو خواهيد بود . در آشپزخانه انواع وسايل شكننده و حساس وجود دارد كه تمامي /انها را نمي توانيد با خود حمل كنيد مگر اين كه بسته بندي دقيق و به جا كرده باشيد . در اين مقاله ما به شما اصول درست نكات اتوبار و باربري در بسته بندي اثاثيه خود به خصوص آشپزخانه را به شما خواهيم گفت و با رعايت تمامي اين نكات يك بسته بندي بي دغدغه و ايمن خواهيد داشت .

نكات اتوبار و باربري قبل از بسته بندي چاقو

براي بسته بندي چاقو هاي آشپزخانه نكاتي در قسمت اتوبار و باربري هست مه بايد رعايت كنيد تا مطمئن شويد در هنگام ئجابجايي خطري شما را هم از لحاظ جسمي و هم از لحاظ مالي شما را تهديد نمي كند . با اين حال , شما زماني كه براي بسته بندي چاقو ها در تلاش هستيد با اولين چالش بسته بندي ايمن روبرو هستيد . در هنگام بسته بندي اگر چاقوهاي متفاوتي براي مقاصد مختلف روبرو هستيد و در عين حال نيز نمي خواهيد طوري بسته بندي كنيد كه نه به خود و نه به پرسنل شركت هاي باربري بزنيد در اين حال دچار ترديد و مشكل خواهيد شد . ولي با تمام اينها در زير نكاتي به شما براي جابجايي و بسته بندي ايمن گفته خواهد شد كه با خيال راحت و سريع و بدون دردسر كار بسته بندي را انجام خواهيد داد .

تجهيزات بسته بندي مناسب را تهيه كنيد .

براي بسته بندي چاقو ها شما فقط به اوليه ترين لوازم بسته بندي نياز داريد :

 • كاغذ بسته بندي به مقدار مورد نياز
 • بسته ي نوار چسب بسته بندي رولي
 • بسته بندي حباب دار
 • سلفون و برچسب مخصوص كار بسته بندي
 • كارتن حمل بار

با اين حال چند جعبه مقوايي در اندازه اي كه چاقو هاي بسته بندي را در داخل آن قرار دهيد نيز بايد در دس راس خود داشته باشيد _ يك جعبه كفش نيز براي اين كار كافي است . براي اين كه به ساير وسايل آشپزخانه آسيبي نرسد يك جعبه جداگانه را مخصوص چاقو هاي آشپزخانه انتخاب كنيد . از اين مسئله نيز مطمئن شويد كه كف جعبه را با كاغذ بسته بندي به خوبي پوشانده باشيد , جعبه مقوايي مورد استفاده براي نگاه داري اقو ها را با يك لايه از بسته بندي حباب دار پوشش دهيد تا مطمئن شويد كه چاقو ها و تجسام تيز مقوا را سوراخ نكند .

رعايت تمامي اين اصول و نكات اتوبار و باربري كار بسته بندي و حمل چاقو ها را بسيار آسان مي كند .

چاقوي آشپزخانه خود را قبل از بسته بندي مرتب كنيد .

يكي از مهم ترين نكات در مورد اتوبار و بسته بندي اجسام تيز اين است كه اجسام تيز و چاقو ها قبل از اينكه بسته بندي و جابجا شوند بايد مرتب سازي شوند تا اندازه و نوع آن ها مشخص شود . مثلا چاقو هاي كره خوري بايد رد يك دسته بسته بندي شوند زيرا آنها مانند ساير چاقو ها تيز و برنده نيستند . چاقو هاي نان بري و استيك بري و همچنين چاقو هايي كه براي برش سبزيجات مورد استفاده قرار مي گيرند در يك بسته بندي قرار گيرند .

و در آخر چاقو هاي آشپزي و چاقو هاي بزرگ را به طور جداگانه بسته بندي كنيد و اطمينان حاصل كنيد كه در بسته بندي تمامي چاقو هاي هم اندازه و بزرگ و كوچك و تيز نيز در يك بسته بندي جداگانه نيز قرار گيرد .

نكات اتوبار و باربري و جابجايي جعبه چاقو ها در اسباب كشي

بعد از اينكه شما تمامي وسايل بسته بندي مورد نياز چاقو ها را آماده كرده ايد و جعبه هاي مقوايي را براي ذخيره سازي چاقو ها داخل آن آماده كرده ايد وقت آن رسيده است كه چاقو هاي آشپزخانه را به طور صحيح بسته بندي كنيد . در صورتي كه شما قطعات تيز را در داخل محفظه چاقو ها نگه داريد , قادر هستيد كه آنها را به همراه بلوك كارد و چنگال بپوشانيد ( نحوه بسته بندي در پاين توضيح داده شده است ) اما در حالي كه تمامي چاقو هاي آشپزخانه شما به طور تنهايي بسته بندي شده است بايد نوجه بيشتر كنيد .

 • مرحله ۱ : در اولين مرحله تعدادي كاغذ بسته بندي را در دس راس خود داشته باشيد و در مقابل خود قرار دهيد .
 • مرحله ۲ : چاقو هاي هم اندازه و هم سايز را جمع آوري كنيد .
 • مرحله ۳ : چاقوي مورد بسته بندي را در يك كاغذ بسته بندي قرار دهيد و لبه آن را چندر بار روي كاغذ بپيچيد و تا نوك تيز و برنده چاقو كاملا پوشانده شود .
 • مرحله ۴ : يك چاقوي تيز را نيز با تيغه خود رد جهت مخالف اولين قطعه چاقو اضافه كنيد و كاغذ را به دور چاقو بپيچيد تا چاقوي مورد نظر در كاغذ بسته بندي قرار گيرد .
 • مرحله ۵ : چاقوي سوم را نيز به بسته بندي اضافه كنيد و اين كار را تا زماني ادامه دهيد كه تمامي چاقو ها با كاغذ پوشانده شوند .
 • مرحله ۶ : در آخر كاغذ بسته بندي را به طور يك بسته بندي تنگ قرار دهيد و اين نكته را نيز به ياد داشته باشيد كه جهت پره ها را تغغير دهيد , تا به طور دقيق بسته ها را نگه داريد . در بسته بندي بيشتر مواقع يك كاغذ بسته بندي حدود ۴ و يا ۵ چاقو را محافظت مي كند .
 • مرحله ۷ : بايد بسته بندي چاقو ها به طوري باشد كه مانند يك رول در كاغذ بسته بندي پيچيده شود و هر چاقو به طور جداگانه بسته بندي شود . زماني كه شما اماده هستيد , حداقل بايد براي پوشش تمامي قسمت هاي تيغه هاي چاقو ۲۰ كاغذ بسته بندي در اختيار داشته باشيد . تا به طور كامل تمامي قسمت هاي چاقو پوشش داده شود تا به هنگام جابجايي از هرگونه آسيب و خطري در امان باشيد .
 • مرحله ۸ : براي محكم بودن بسته بندي و باز نشدن بسته بندي در حين جابجايي از نوار بسته بندي نيز استفاده شود .
 • مرحله ۹ : برچسب گذاري بر روي بسته بندي يكي از مهم ترين نكات اتوبار و باربري مي باشد .
 • مرحله ۱۰ : بعد از اتمام كار بسته بندي چاقو هاي بسته بندي شده را در داخل جعبه هاي مقوايي كه براي نگهداري اقو هاي تيز آماده كرده ايد قرار دهيد . پس از قرار دادن چاقو ها فضاهايي كه خالي مانده اند را با كاغذ خرده پر كنيد . اين كار به منظور ثابت ماندن چاقو ها در حين جابجايي است .
 • مرحله ۱۱ : جعبه ي حاوي چاقو هاي بسته بندي شده را با نوار چسب ببنديد .
 • مرحله ۱۲ : بايد دو طرف جعبه را برچسب گذاري كنيد و دقت كنيد كه برچسب آشپزخانه در هر دو طرف جعبه چسبيده شود . اگر چاقو هاي خود را از ست خود خارج نكرده ايد به همان صورت بدون خارج كردن از بلوك خود بسته بندي كنيد .

نكات اتوبار و باربري و بسته بندي استند چاقو

 • گام اول : براي محافظت از چاقو ها در داخل استند خود آنها را با نوار بسته بندي محكم بسته بندي كنيد و مطمئن شويد كه اشياء تيز در هنگام حمل و نقل از بلوك خارج نشود . با كمك نوار چسب از هر زاويه بسته بندي را انجام دهيد . از يك طرف بلوك با نوار كار بسته بندي را شروع كنيد و از طرف ديگر بلوك كار را به پايان برسانيد .
 • گام دوم : كاغذ بسته بندي را طوري قرار دهيد كه بلوك چاقو در قسمت وسط قرار بگيرد و چند لايه را بر روي آن قرار دهيد و تمامي چهار لبه آن را بسته بندي كنيد .
 • گام سوم : جعبه حاوي چاقو كه با كاغذ بسته بندي شده را در درون بسته بندي حباب دار قرار دهيد تا محافظت به طور كامل انجام شود .
 • گام چهارم : انتقال ايتند محافظ به درئون جعبه بسته بندي اسباب كشي كه از مهم ترين نكات اتوبار و باربري كه وسايل ديگر آشپزخانه را نيز شامل مي شود كه از جمله چاقوي آشپزخانه بسته بندي شده به طور جداگانه است .رعايت تمامي نكات اتوبار و باربري باعث مي شود كه يك اسباب كشي آسان و بي دردسر داشته باشيد .

در آخر در اينجا براي بسته بندي چاقو ها و نكات اتوبار و باربري چند راهكار مناسب وجود دارد , كه براي يك جابجايي ايمن و بي دردسر به شما كمك مي كند :

چاقو هاي بزرگتر و تيز تر را به كمك بسته بندي حباب دار , بسته بندي كنيد و با نوار بسته بندي بار محافظت از مواد پلاستيكي استفاده كنيد و چاقو ها را در كاغذ بسته بندي قرار دهيد . برا محافظت از چاقو هاي كره خوري آنها را در محافظ چهار گوش قرار دهيد . مي توانيد چاقو ها رادر درون حوله و يا لباس هاي بدون استفاده قرار دهيد , ولي دقت كنيد كه تمامي سطح چاقو پوشانده شود تا خطري شما را تهديد نكند .

برچسب ها: , , , , ,


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۳:۰۹ توسط:مهدي موضوع: