راهنماي عروسي راهنماي عروسي .

راهنماي عروسي

الكتروموتور Abb | شركت ABB

الكتروموتور Abb | شركت ABB

الكتروموتور ABB فنلاند , قيمت الكتروموتور ABB , ليست قيمت الكتروموتور اي بي بي , كاتالوگ مشخصات محصولات شركت abb  , نمايندگي محصولات شركت ABB در ايران

الكتروموتور ABB

درباره الكتروموتور Abb بيشتر بدانيد

شركت ABB در سال ۱۸۸۳ در كشور فنلاند تاسيس شد و فعاليت توليد تجهيزات صنعتي را نيز از همان سال آغاز كرد . محصول پايه شركت ABB فنلاندي توليد انواع الكتروموتور ولتاژ پايين , ولتاژ متوسط و ولتاژ بالا مي باشد . تنوع توليد الكتروموتور ABB در قياس با ساير برندها توانسته است اين شركت را به يكي از شركت هاي توليد يانواع الكتروموتور در دنيا تبديل كند . امروزه شركت ABB توانسته است بازار بزرگي از دنيا را در بخش توليد الكتروموتور به خود اختصاص دهد .

توليد محصول با كيفيت , طول عمربالا , خدمات پس از فروش عالي , استفاده از بروز ترين استانداردهاي دنيا تنها بخشي از ويژگي هي الكتروموتور ABB مي باشد . تكنولوژي بالاي الكتروموتور ABB موجب شده است تا خيلي از كشورهاي دنباله رو آن باشند و فضاي رقابتي شديدي بين محصولات ايجاد شود .

كمپاني ABB در بيش از ۱۰۰ كشور دنيا توانسته است نمايندگي دارد و بيش از ۹۰ مركز تجاري فعال در سراسر دنيا محصولات الكتروموتور ABB را به فروش مي رسانند. شركت ABB براي رفع تمام نيازهاي مشتريان محصولات خود را در تنوع بالايي توليد مي كند تا تمامي مشتريان بتوانند نياز خود را برطرف كنند .

توليدات الكتروموتور هاي ABB

 • الكتروموتور ABB دالاندر
 • الكتروموتور ABB دريايي
 • الكتروموتور ABB اسليپ رينگ
 • الكتروموتور دو سرعته
 • الكتروموتور آسنكرون
 • الكتروموتور ضدانفجار ABB
 • الكتروموتور ضد جرقه ABB
 • الكتروموتور با كاربردهاي معمولي

شركت صنعتي ABB تمامي محصولات الكتروموتور خود را به صورت تك فاز و سه فاز با توان هاي ۰٫۷۵ كيلووات تا ۱۰۰۰ كيلووات توليد مي كند . جنس بدنه (پوسته) محصولات ABB از آلومينيوم و چدن مي باشد.

جهت كسب اطلاعات در رابطه با انواع الكتروموتور ها مي توانيد وارد بخش زير شويد : الكتروموتور


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۲۷:۳۴ توسط:مهدي موضوع:

ليفتراك دست دوم

ليفتراك دست دوم

خريد و فروش انواع ليفتراك دست دوم در ام ديزل : قيمت بالاي ليفتراك موجب شده است تا خيلي از افراد به دنبال انواع ليفتراك دست دوم بگردند . يا در برخي از موارد نيز براي گسترش فعاليت و بزرگ كردن سيستم كار كارفرما ها ترجيح مي دهند ليفتراك هاي دست دوم خود كه هنوز كارايي بالايي دارند را با ليفتراك نو كه داراي قدرت و تناژ بالايي هستند عوض كنند در اين مواقع نياز دارند تا ليفتراك دست دوم خود را به فروش بگذارند . ام ديزل موقعيتي فراهم كرده است تا به راحتي بتوانيد ليفتراك دست دوم خود را به فروش بگذاريد .

ما بعد از كارشناسي دقيق روي ليفتراك كاركرده شما قيمتي مناسب را در نظر مي گيريم بطوري كه شما هم رضايت فروش را داشته باشيد از طرفي هم مشتري و خريدار ليفتراك دست دوم نيز انتظار دارد تا ليفتراك دست دوم را با قيمتي مناسب و پايينتر از محصول نو خريداري نمايد.

قيمت ليفتراك دست دوم مارك هاي مختلف در بازار

بازار امروز به دليل فشار تحريمهايي كه آمريكا اعمال كرده است متلاتم است و قيمت ها هميشه در حال تغيير هستند از طرفي تعداد ليفتراك دست دوم در بازار به دليل افزايش قيمت ليفتراك نو كم شده است . لذا خيلي از كارفرما در اين مقطع دوست دارند مشين هاي خود را بهينه كنند تا اينكه آنها را جايگزين نمايند . ام ديزل با تلاش فراوان مي تواند هر نوع ليفتراك دست دوم را كه بخواهيد براي شما پيدا كرده و با قيمت مناسب عرضه كند.

جهت اطلاع از قيمت انواع مارك هاي ليفتراك دست دوم مي توانيد با ما در ارتباط باشيد .

لينك كوتاه : ليفتراك دست دوم

ليفتراك هاي شركت TCM

تاريخچه توليد ليفتراك TCM سرگذشت سه كارخانه در طول صد سال گذشته ميباشد. در سال ۱۹۱۴ كارخانه بارت به عنوان توليد كننده ليفتراك هاي دستي پالت بر شروع به كار كرده ودر سال ۱۹۱۴ موفق به توليد اولين ليفتراك برقي مي شود . و در ادامه مسير موفق خود در سال ۱۹۴۹ اولين كارخانه توليد ليفتراك را در ژاپن تاسيس مي كند و اين كارخانه در سال ۱۹۵۷ اولين ليفتراك را با موتور نيسان به بازار عرضه مي كند.در سال ۱۹۶۵ اولين ليفتراك را به امريكا صادرمي كند كه با اسقبال بازار امريكا روبرو مي شود لذا بر ان ميشود اولين كارخانه خود را در امريكا در كاروليناي جنوبي تاسيس كند در سال ۱۹۸۸ شركت نيسان سهام شركت بارت ايالات متحده امريكارا خريداري كرده و سپس اقدام به خريد سهام هاي شركت TCM ميكند و در نهايت در سال ۲۰۱۳ سهام TCM به شركت نيسان واگذار ميگردد و به دين صورت در سال ۲۰۱۵ خط توليد نيسان ،TCM وبارت باهم يكي شده و توليدات خود را با برند يوني كارز به بازار عرضه ميكنند


 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۱۹:۳۳ توسط:مهدي موضوع:

ديزل ژنراتور گاز سوز MTU آلمان

ديزل ژنراتور گاز سوز MTU  آلمان

ديزل ژنراتور گاز سوز ام تي يو ,  شركت MTU آلمان , قيمت ديزل ژنراتور MTU دست دوم ,  كاتالوگ مشخصات فني ديزل ژنراتور هاي شركت MUT , نمايندگي شركت MTU در ايران

ديزل ژنراتور MUT

ديزل ژنراتور MTU آلمان

ديزل ژنراتور هاي mtu مي تواند مجموعه اي قابل اطمينان جهت تامين برق مورد نياز مصرفي براي تمام مردم جهان باشند . از ويژگي هاي ديزل ژنراتورهاي mtu مي توان به مصرف پايين سوخت , طول عمر بالا , كيفيت بسيار عالي اشاره كرد. موتور ها ل و ژنراتورهاي mtu در دو نوع صوخت مصرفي توليد و عرضه مي شوند :

 • ژنراتور ديزلي mtu | ديزل ژنراتور MTU
 • ديزل ژنراتور گاز سوز MTU

تمامي انواع ديزل ژنراتور MTU در تنوع توان هاي براي رفع نياز تمامي مشتريان توليد مي شود.بيشترين كاربرد هاي ديزل ژنراتور گاز سوز MTU بيشتر در فرودگاه ها , صنايع مواد غذايي , مراكز داده , مراقبت هاي بهداشتي , نيروگاه هاي مستقل تامين كننده برق , كارخانه هاي توليدي و ..مي باشد . مجموعه محصولات ديزل ژنراتور هاي MTU تا ۳۲۵۰ كيلووات مي باشد.

جهت كسب اطلاعات لازم جهت خريد انواع ديزل ژنراتور گاز سوز مي توانيد وارد لينك زير شويد : ديزل ژنراتور گاز سوز

ديزل ژنراتور گاز سوز MTU دست دوم

خيلي از مجموعه ها براي كاهش هزينه هاي خود قصد خريد ديزل ژنراتور دست دوم با كيفيت خوب و مصرف انرژي پايين هستند . پيشنهاد صنعت فا خريد ديزل ژنراتور گاز سوز MTU دست دوم مي باشد . البته بايد اين نكته را نيز مد نظر داشته باشيد كه پيدا كردن ديزل ژنراتور دست دوم با كيفيت و كم كاركرد بسيار كار سختي است . جهت كسب اطلاع مي توانيد با كارشناسان فروش صنعت فا تماس بگيريد تا راهنمايي هاي لازم را براي شما انجام دهند.

كسب اطلاع از ساير برند هاي ديزل ژنراتور وارد بخش زير شويد : قيمت ديزل ژنراتور


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۱۳:۳۲ توسط:مهدي موضوع:

ديزل ژنراتور دويتس آلمان| DEUTZ

ديزل ژنراتور دويتس آلمان| DEUTZ

ديزل ژنراتور دويتس , ليست قيمت موتور ديزل دويتس , نمايندگي دويتس تهران , موتور ديزل دويتس ۹۱۲ , قيمت موتور دويتس , مشخصات فني موتور دويتس , كاتالوگ محصولات ديزل ژنراتور دويتس

شركت دويتس | DEUTZ

هميشه شركت هاي آلماني در توليد انواع موتور ديزل در دنيا رتبه هاي بالا را به خود اختصاص داده اند شركت دويتس آلمان نيز به عنوان توليد كننده انواع موتور ديزل و ديزل ژنراتور به عنوان يكي از شركت هاي پيشرو در توليد و عرضه توانسته است جايگاه خوبي در بازار دنيا براي خود دست و پا كند . شايستگي اصلي دويتس توسعه، توليد، توزيع و تعمير و نگهداري موتورهاي ديزلي، گاز و الكتريكي براي كاربردهاي حرفه اي است.
توليد دات موتور ديزل دويتس از ۱۶ كيلووات تا ۶۲۰ كيلووات است كه بيشتر در تجهيزات ساخت و ساز , ماشين آلات كشاورزي , تجهيزات بارگيري مواد، تجهيزات ثابت، وسايل نقليه تجاري، وسايل نقليه راه آهن و برنامه هاي كاربردي ديگر استفاده مي شود .
DEUTZ AG در سال ۱۸۶۴، به عنوان “O.T.Otto & Cie.A.” در كلن آلمان تاسيس شد، در حال حاضر يكي از قديمي ترين شركت موتور ديزل و ديزل ژنراتور دويتس در جهان و يكي از پيشروترين موتورهاي توليد كننده در جهان است. DEUTZ مشتريان خود را با پشتوانه جامع و كوتاه مدت ۱۳ شركت توزيع، ۷ اداره فروش و بيش از ۸۰۰ نماينده فروش و خدمات در بيش از ۱۳۰ كشور در سراسر جهان ارائه مي دهد.

مشاهده تمام برند هاي ديزل ژنراتور صنعت فا : قيمت ديزل ژنراتور

 

ديزل ژنراتور دويتس دست دوم

قيمت بالاي موتورهاي ديزلي به ويژه در توان هاي بالا موجب شده است تا بيشتر افراد به دنبال خريد ديزل ژنراتور دست دوم مي گردند . يكي از خدماتي كه مي توانيم ارائه كنيم فروش انواع ديزل ژنراتور دست دوم با برنده هيا مختلف است به ويژه برند هايي مانند ديزل ژنراتور دويتس , كاترپيلار , ولوو و … البته بايد مشتريان عزيز توجه داشته باشند كه پيدا كردن ديزل ژنراتور دست دوم  يا انواع موتور ديزل دست دوم برند هاي معروف و قدرتمند بسيار سخت است . جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با كارشناسان فروش ما در صنعت فا تماس بگيريد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۸:۴۴ توسط:مهدي موضوع:

فيلتر هاي سوخت

فيلتر هاي سوخت

فيلتر هاي سوخت  : بسيار ممكن است كه در طول مراحل حمل و نقل، انبارداري و نيز هنگام استفاده آب و مواد خارجي و آلودگي ها از داخل باك موتور وارد سوخت و باعث آلودگي اين قسمت شود. علاوه بر اين موارد يكي ديگر از علت هاي آلودگي خود سوخت است زيرا كه گاهي اوقات سوخت داراي ناخالصي ها و مواد بسيار ريز ميكروسكپي است و از آن جايي كه اندازه اين مواد بسيار ريز و كوچك است از همين رو هم با چشم ديده نمي شود. يكي از علت هاي آسيب ديدن تلرانس هم وجود و ورود هر گونه آلودگي به اين قسمت است و به خاطر اين كه تلرانس بين قطعات سيستم سوخت رساني بسيار كم و حدود ۰۰۱/۰ تا ۰۰۲/۰ ميلي متر است هرگونه آلودگي باعث فرسايش سريع اين قسمت ها مي شود.

فيلتز سوخت

يكي ديگر از علت هايي كه موجب زنگ زدگي و فرسايش قطعات ظريف سيستم سوخت رساني مي شود ورود آب است. از همين رو هم در سوخت وجود هرگونه آب و ناخالصي ها باعث ايجاد نا منظمي در كار كردن موتور، نشر دود از اگزوز و مهم تر اين كه، باعث كاهش توان موتور مي شود. و به همين خاطر براي جدا كردن آلودگي ها در سيستم هاي سوخت رساني از فيلتر ها يا تصفيه كننده هاي سوخت استفاده مي شود.

مشاهده انواع ديزل ژنراتور : ديزل ژنراتور دست دوم

جنس اكثر فيلتر هاي تصفيه كننده سوخت ديزل بيشتر از نوع فيلتر كاغذي كه كاغذ بسيار مخصوصي است تهيه شده است. كه علت چين دار بودن آن هم براي افزايش سطح موثر فيلتر اسيون است كه آن را به صورت چين دار و در داخل محفظه فلزي قرار مي دهند. بسته به نوع كاربري فيلتر معمولا اندازه قطر منافذ كاغذ از ۲ تا ۱۵۰ ميكرون مي تواند متفاوت باشد. علاوه بر فيلتر هاي كاغذاي امروزه انواع ديگري هم وجود دارد كه عبارتند از پنبه اي نمدي ، و يا پارچه اي كه معمولا ساخت و استفاده از آنها امروزه بسيار كم شده است.

فهرست مطالب

 

طرز كار فيلتر هاي كاغذي

معمولا سوخت پس از ورود به داخل و بالاي محفظه فيلتر، در اين نوع فيلتر ها وارد شده و سپس درست از قسمت هاي سوراخ و منافذ ريز روي كاغذ عبور مي كند. و از آن جايي كه نا خالصي هاي سوخت بسيار بزرگ تر از منافذ كاغذ هستند روي آن قسمت گير مي كند و از داخل منافذ سوخت كه داراي مولكول هاي ريز تري است عبور مي كنند. قسمت پايين فيلتر معمولا براي سوخت هاي است كه وارد شده و طريق استوانه مركزي فيلتر به سمت بالاي آن و دريچه خروجي حركت مي كنند.

معمولا فيلتر هاي كاغذي به اين شكل و در دو نوع يك پارچه يا يك بار مصرف و با المنت قابل تعويض ساخته مي شوند. جسم يا همان المنت فيلتر در فيلتر هاي با المنت قابل تعويض، قابل جدا شدن است. و فقط المنت در هنگام سرويس ها تعويض يا تميز مي شود. برخي فيلتر هاي كاغذي هم هستند كه در روي يك محفظه شيشه اي قرار گرفته اند. از آن جايي كه قسمت بدنه اين فيلتر ها شفاف است و از همين رو سوخت داخل آن هم بسيار مشخص است و به همين خاطر است كه مي توان تميزي و يا گرفتگي داخل آن را مشاهده كرد. اين فيلتر ها داراي سطح فيلتر اسيون بالايي است موتور هاي جاندير معمولا داراي اين نوع فيلتر هستند.

طراحي و آرايش قرار گيري فيلتر ها در مدار سوخت رساني

بسته به نوع و قدرت موتور و ميزان سوخت است كه فيلتر ها مورد استفاده قرار مي گيرند، به همين دليل در موتور هاي مختلف استفاده مي شود. اندازه يا سايز فيلتر ها براساس سطح فيلتر اسيون آنها مي باشد مثلاً در موتور هاي با تعداد سيلندر هاي كم و قدرت پايين از يك فيلتر با اندازه كوچك استفاده مي شود زيرا مقدار سوخت مصرفي و يا درخواستي موتور كم بوده و اين فيلتر توانايي تصفيه اين مقدار سوخت را دارد. ممكن است كه در موتور هاي بزرگ تر از يك فيلتر بزرگ و يا دو فيلتر (دو قلو ) استفاده مي شود.

در فيلتر هاي دو قلو سوخت از دو طريق وارد فيلتر ها شده و تصفيه مي شود :

به طريقه موازي :

معمولا در اين روش زماني كه سوخت وارد مي شود از طريق دو مسير مستقيم به دو طرف تقسيم مي شود كه هر كدام به يكي از فيلتر ها وارد شده و سپس از آن خارج مي شوند. در كانال خروجي سوخت تصفيه شده به هر دو فيلتر وارد و به هم متصل مي شوند.

به طريقه سري :

همه سوخت مورد نياز موتور، در اين روش وارد فيلتر اول و سپس بعد از عبور و تصفيه از اين فيلتر است كه وارد فيلتر دومي مي شوند. و سپس براي ورود به مدار پمپ تغذيه بعد از اين كه از فيلتر دومي سوخت عبور كرد وارد مدار تغذيه پمپ انژكتور مي شوند.

بسيار پيش مي آيد كه در فيلتر هاي دو مرحله اي در هر دو فيلتر سري از يك جنس و اندازه باشد و از همين رو هم فيلتر ها داراي قطر منافذ يكسان مي باشند. اين حالت در تمامي طرح ها يكي نيست و در برخي از طرح ها شكل فيلتر اوليه متفاوت است و داراي اندازه بزرگ تر و قطر منافذ بزرگ است ( حدود ۳۰ تا ۱۵۰ميكرون ) معمولا از اين فيلتر براي گرفتن و عاري كردن سوخت از ذرات بزرگ استفاده مي شود.

اندازه فيلتر دومي يا ثانويه بسيار كوچكتر و از همين رو هم قطر منافذ بسيار ريزتر ( حدود ۲ تا ۵ ميكرون ) مي باشد. مهم ترين مزيت وجود اين فيلتر براي جلوگيري از ورود ذرات و ناخالصي هاي بسيار ريز است زماني كه ناخالصي ها از فيلتر اوليه عبور كنند اين فيلتر ها ناخالصي ها را گرفته و عمل تصفيه نهايي سوخت را انجام مي دهد. همان طور كه گفتيم در برخي از طرح هاي سوخت رساني ، قبل از پمپ اوليه فيلتر اوليه سوخت در مسير مكشي آن قرار دارد و بعد از پمپ اوليه فيلتر ثانويه قرار مي گيرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۵:۲۸ توسط:مهدي موضوع:

تقسيم بندي پمپ ها

تقسيم بندي پمپ ها  

تقسيم بندي پمپ ها : يكي از دستگاه هايي كه براي تبديل انرژي مكانيكي به انرژي هيدروليكي مورد استفاده قرار مي گيرد پمپ است كه اين كار را انجام مي دهد و نتيجه آن هم باعث افزايش انرژي پتانسيل ( فشار سيال عبوري از پمپ) و يا انرژي جنبشي (سرعت سيال و انتقال سيال) مي شود. در تقسيم پمپ ها بايد بگوييم كه در صورت كلي پمپ ها به دو رده پمپ هاي ديناميكي و پمپ هاي جابجايي مثبت تقسيم مي گردند .

ليست قيمت انواع پمپآب خانگي و صنعتي : قيمت پمپ

پمپ هاي ديناميكي : به پمپ هايي كه در آن ها انتقال انرژي به سيال به صورت ديناميكي صورت مي گيرد پمپ هاي ديناميكي مي گويند

پمپ هاي جابجايي مثبت : پمپ هايي كه سيال توسط آنها جابجا مي شود را پمپ هاي جابجايي مثبت مي گويند.

نحوه انتقال انرژي به سيال در واقع عمده تفاوت اين دو نوع پمپ است. ما در اين مبحث با يك مثال ساده تمايز اين دو نوع پمپ را براي شما بيان مي كنيم.

مثالي كه براي شما بيان مي كنيم بسيار ساده و قال فهم است به طور مثال فرض كنيد كه قرار باشد تا تكه سنگي از سطح زمين به ارتفاع ١٠ متري انتقال داده شود. و اين عمل بايد به دو طريق انجام بگيرد.

روش اول : بستن سنگ به يك تكه نخ و چرخاندن و رها كردن ناگهاني آن سنگ به ارتفاع مورد نظر پرتاب كرد روش دوم : از طريق جا به جا كردن سنگ به طور مثال با استفاده از پلكان به ارتفاع ١٠ متري مي توان كه منتقل كرد.

دانستيم كه براي اين عمل در هر دو روش به سنگ انرژي خاصي به صورت پتانسيل داده مي شود اما اتفاقي كه در روش اول صورت مي گيرد به صورت ديناميكي (سرعت) است و در روش دوم هم به صورت جابجايي كه در نهايت هم سنگ به ارتفاع مورد نظر خودش منتقل مي شود.

فهرست مطالب

تقسيم بندي پمپ ها

ما در جدول زير و در تقسيم بندي مشخص شده نشان مي دهيم كه در صنعت از دو رده پمپ هاي ديناميكي و جابجايي مثبت انواع مختلفي وجود دارد كه هر كدام هم كاربرد هاي بسياري را در صنعت دارد.

انواع پمپ ها

 • ديناميكي
 • توربو پمپ ها (سانتريفوژ) جريان شعاعي
 • جريان مخلوط
 • جريان محوري
 • جابجائي مثبت مخصوص انژكتور
 • رفت و برگشتي پيستوني
 • ديافراگمي
 • دوار دنده اي
 • پره اي
 • پيچي
 • پمپ هاي گريز از مركز

كاربرد پمپ هاي گريز از مركز

از اين نوع پمپ بيشتر به دلايلي مثل داشتن كاربرد گسترده، هزينه پايين، و نگهداري راحت و تعميرات آسان، در واحد هاي صنعتي استفاده مي شود . براي انتقال آب و ساير سيالات سبك از اين پمپ ها بيشتر استفاده مي شود . معمولا مي توان كه براي پمپاژ دو قاب، خمير و تراش هاي چوب و يا مواد سنگين ديگر از اين پمپ هاي مزبور استفاده كرد. اما نكته مهم اين كه اين مواد بايد شرايط خاصي را هنگام پمپاژ داشته باشند. بايد پروانه هايي با اندازه و اشكال متفاوت وجود داشته باشد تا پمپ هاي استاندارد مواد سنگين را نيز بتوانند انتقال دهند.

مهم ترين علتي كه باعث شده تا كاربرد پمپ هاي گريز از مركز تا اين حد گسترش پيدا كند اين است كه در حين تعميز پمپ ها معمولا پس از پياده كردن لوله ها و بدنه پمپ ، كار بر روي قسمتهاي داخلي آن نسبتا ساده است و همان طور كه گفتيم همين سادگي تعميرات و نياز اندك به نگهداري و تعميرات باعث شده است كه كاربري بيشتري داشته باشد.

طرز كار پمپ

در واقع كار اين پمپ بر اساس نيروي گريز از مركز است. با وارد شدن به دهانه ورودي يا بخش مركزي پمپ ماده در اثر چرخش پره ها به طرف بيرون رانده مي شود . و مقدار حركت سيال از آنجا كه سرعت سيال در لبه بيروني پروانه بيشتر است افزايش مي يابد. و در اين صورت است كه با ورود سيال بيشتر به داخل پمپ، در بدنه پمپ كه در بر گيرنده پروانه پمپ است مقدار حركت سيال افزايش مي يابد و سپس با فشار از دهانه خروجي پمپ سيال به بيرون رانده مي شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۹:۲۷ توسط:مهدي موضوع:

انواع موتور ديزل ۶ زمانه

انواع موتور ديزل ۶ زمانه

انواع موتور ديزل ۶ زمانه : امروزه سوخت ها در تامين انرژي مهم ترين نقش را دارند و به وسيله اين سوخت ها است كه انواع موتور ها به حركت در مي آيند حتي براي موتور كشتي هم از انواع سوخت استفاده مي شود. از همين رو يك مؤسسه تحقيقاتي لهستاني سوخت جديدي را براي موتور كشتي و انواع موتور ديزل احتراق داخلي ابداع كرد كه با اين نوع سوخت تا ۳۰ درصد در مصرف سوخت مي توان كه صرفه‌ جوئي كرد.

موتور پيستون (Opposed Piston) موتور مورد ادعاي اين مؤسسه است كه اين موتور از تركيبي از موتور هاي دو زمانه و چهار زمانه تشكيل يافته است كه به همين دليل شش ‌زمانه خوانده مي ‌شود.

موتور ديزل 6 زمانه

انواع موتور ديزل را در بخش زير مشاهده كنيد : موتور ديزل

درباره مفهوم موتور با پيستون ‌هاي مقابل اين توضيح را بايد بدهيم كه ۲ عدد پيستون در هر سيلندر در مقابل يكديگر در حركت هستند كه هر دو آن ها بر اساس دو زمانه عمل مي‌كنند. دو عدد ميل‌‌ لنگ در اين نوع موتور ها وجود دارد كه هر دو با يك دور مساوي يكديگر دوران مي‌كنند و در اين حالت است كه سيلندر ها مي‌توانند كه به صورت افقي و يا عمودي قرار گرفته باشند. سر سيلندر در اين نوع موتور وجود ندارد و به ‌عنوان سر سيلندر هر پيستون از مقابل ديگري عمل مي‌كند.

يكي از پيستون‌ ها در اين موتور جديد بر اساس دو زمانه عمل مي ‌نمايند اما در همان سيلندر پيستون مقابل در بر اساس چهار زمانه عمل مي‌نمايد. سرعت دوران ميل ‌لنگ پيستوني كه بر اساس چهار زمانه كار مي‌كند به منظور هماهنگ شدن اين دو پيستون با يك ديگر به اين شكل و دو برابر سرعت دوران و پيستون دو زمانه حركت مي كند. در سمت دو زمانه سيلندر اين دو پيستون داراي دو سري دريچه است.

Ports : نوعي سري است كه به نقطه انتهائي بالائي كورس پيستون بسيار نزديك تر است

TDC ۱ / : اين قسمت هم جزئي از دريچه‌ هاي ورود هوا است و سري ديگر آن هم در نزديكي به نقطه انتهائي پائين كورس پيستون قرار دارند

BDC۲ / : اين قسمت هم جز دريچه ‌هاي خروج دود هستند. هيچ دريچه‌اي در واقع در سمت پيستون چهار زمانه وجود ندارد و از همان دريچه‌ هاي سمت دو زمانه هواي مورد نياز اين قسمت فراهم مي‌شود.

از همين رو ابتدا دريچه ‌هاي هوا در كورس برگشت پيستون به پائين و سپس دريچه‌ هاي خروج دود باز مي‌شوند براي ورود هوا و خروج دود به طور يك به يك فرصت مناسب وجود دارد. به ‌وسيله يك سوپاپ دو راهي است كه ورود هوا و يا مخلوط هوا با سوخت به داخل سيلندر كنترل مي‌شود. پيستون چهار زمانه در اين سيستم ، موجب بهبود مراحل تخليه دود و ورود هوا به داخل سيلندر مي‌شود.

علامت شناسائي موتور پيستون M۴+۲است كه اين موتور در مقابل شش زمانه و براي آن تعيين شده است. اين موتور هم مزاياي موتور هاي دو زمانه و چهارزمانه را دارا است. و علاوه بر اين موارد در هر دو سيستم نكات منفي هر دو را هم تا حدود بسيار زيادي كاهش داده است. درباره اين نوع موتور نظريه هاي بسياري وجود دارد و از همين رو هم تعدادي از مبتكران اين موتور بر اين عقيده هستند كه هيچ اثر منفي در عمر مفيد موتور در برخورداري از دو ميل ‌لنگ با دو دور مختلف موتور را ندارد . و اين موضوع را قبول دارند كه قدرتي كه از سوخت به دست مي آيد در داخل سيلندر به‌ طور يكنواخت و به هر دو ميل ‌لنگ انتقال داده نمي ‌شود و از همين رو هم و به ‌منظور بهره‌ گيري از اين سيستم به هر ميل ‌لنگ بايد كه يك ژنراتور مجزا نصب شود.

كسب اطلاع از ليست قيمت ديزل ژنراتور دست دوم : قيمت ديزل ژنراتور چيني

اين نوع موتور داراي مزايايي است كه در اين قسمت به آن ها اشاره خواهيم كرد

 • به ميزان ۳۰ درصد صرفه ‌جوئي در سوخت مي شود
 • به‌ علت طولاني شدن مرحله انبساط گاز كاهش مقدار گاز هاي نيتروژن ( NOx )
 • نسبت به حجم كم موتور داراي قدرت بيشتر
 • داراي كاركرد و راند مان بهتر
 • مهم ترين اصل اين كه مي توان كه از انواع مختلف سوخت مانند گاز مايع ، سوخت ‌هاي متداول و سوخت ‌هاي گياهي استفاده كرد
 • به منظور كنترل نسبت فشار داخل سيلندر و كيفيت سوخت مصرفي براساس مقدار نيروئي كه در نظر است استفاده از سيستم كنترل الكترو نيكي برحسب مورد از موتور گرفته شود.
 • سيستم تزريق سوخت با فشار بالا صورت مي گيرد
 • داراي تن صدا و ارتعاشات كمتري است
 • ساختمان موتور داراي سادگي است

از اين نوع موتور تاكنون تعداد بسيار كم و انگشت شماري ساخته شده است ولي با داشتن امكانات و مزاياي بسيار بالا خط توليد انواع مختلف اين نوع موتور در نظر است تا براي كاربرد هاي متفاوت مانند نيروي محركه كشتي ‌ها و همچنين به‌ عنوان مولد برق ساخته و مورد استفاده در انواع صنعت قرار گرفته شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۴:۵۲ توسط:مهدي موضوع:

فريت بار به مونترال

فريت بار به مونترال

فريت بار به مونترال , ارسال بار هوايي به مونترال , هزينه فريت بار به مونترال , حمل بار هوايي مسافر به مونترال , ارسال بار مسافر با بهترين خدمات به مونترال : شهر مونترال پس از تورنتو به عنوان دومين شهر بزرگ كشور پهناور كانادا شناخته مي شود . شهر مونترال بزرگترين شهر استان كبك به حساب مي آيد . شايد جالب باسد بدانيد شهر مونترال به عنوان پانزدهمين شهر بزرگ آمريكاي شمالي نيز شناخته مي شود . طبق آمار ثبت شده شهر مونترال در سال ۲۰۱۱ جمعيتي در حدود ۱۶۴۹۵۱۹ نفر داشته است .


گفتني است كه شهر مونترال كانادا , پس از پاريس به دومين شهر بزرگ فرانسوي زبان شهرت دارد . در حدود ۶۷ درصد از ساكنان شهر مونترال فرانسوي زبان مي باشند . شهر مونترال كانادا از شهرهاي دانشجو پذير اروپا مي باشد . وجود چهار دانشگاه اصلي در اين شهر اثبات كننده ي اين موضوع مي باشد . كه از اين چهار دانشگاه موجود در مونترال كانادا دو دانشگاه به زبان فرانسوي و دو دانشگاه ديگر به زبان انگليسي مي باشند . كه اين يك ويژگي بسيار مهم در بين كشورهاي آمريكاي شمالي مي باشد . پيش شماره هاي ۵۱۴ و۴۶۸ مخصوص شهر مونترال كانادا مي باشند .

 

شهر مونترال كانادا يك مركز تجاري و فرهنگي بسيار بزرگ براي استان كبك كشور كانادا به شمار مي ايد . شهر مونترال در موقعيت قسمت شرق كانادا , و همچنين در قسكت جنوب غرب استان كبك قرار گرفته است . شهر تورنتو بزرگترين شهر كانادا فاصله اي ۵۳۹ كيلوكتري با شهر مونترال دارد. همچنين شهر مونترال با يكي ديگر از شهر هاي مهاجر پذير كانادا يعني شهر اتاوا فاصله ي ۱۹۰ كيلومتري دارد . شهر مونترال كانادا در روي نقشه با مختصات : ۴۵ درجه و ۳۱ دقيقه شمالي , ۷۳ درجه و ۳۹ دقيقه ي غربي , واقع شده است .

ارسال بار به مونترال و مسافرت به كانادا

همانگونه كه در بالا هم به آن اشاره شد شهر مونترال كانادا بعد از تورنتو , دومين شهر بزرگ كشور كانادا محسوب مي شود . جالب است كه بدانين اين شهر از لحاظ مهاجرت و توريست پذيري هم بعد از شهر تورنتو دومين شهر گانادا محسوب مي شود . شهر مونترال امروزه به يكي از شهرهاي كه ايرانيان و افراد بيشتري از سرتا سر دنيا به اين شهر سفر مي كنند تبديل شده . با اين حال مهمترين مسئله در اين ارتباط ارسال بار به شهر مونترال مي باشد .

افرادي كه بيشتر اقامت شهر مونترال كانادا را داشته اند از شيوه ي ارسال بار هوايي به اين شهر تا حدودي شناخت دارند ولي افرادي هستند كه به دليل ويژگي هاي خاص اين شهر , مونترال را براي ادامه ي تحصيل و يا اقامت بلند مدت انتخاب كردهاند و هيچ اطلاعي از نحوه ي ارسال بار و يا اينكه به چه طريقي مي توانند وسايل ضروري خود را همراه خود به مونترال ببرند . در اين مورد بايد گفت كه هيچ گونه مشكلي وجود نخواهد داشت . در زير به تشريح خدماتي كه شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه جهت ارسال بار به شهر مونترال كانادا ارائه مي دهد , مي پردازيم

خدمات شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه به منظور فريت بار به مونترال / كانادا

معولا افرادي كه قصد مسافرت بلند مدت و ارسال بار به شهرمونترال كانادا را دارند نگراني هايي از اين جهت دارند كه امكان دارد در طول و مدت سفر آسيب و صدمه هاي احتمالي به بار ارسالي آنها وارد گردد . شركت فريت بار پادميرا راه در اين مورد اطمينان كامل مي دهد و جاي نگراني نيست . خدماتي كه شركت فريت بار و حمل بار هوايي در رابطه با بسته بندي ارائه مي دهد و با استفاده قرار دادن از مرغوب ترين نوع كارتن ها جهت فريت بار و بسته بندي لوازم شخصي , اسباب و اثاثيه ي منزل و غيره و همچنين با سود بردن و استفاده كردن ازافراد متخصص و با تجربه در اين زمينه , بهترين و مناسب ترين خدمات را براي كساني كه قسد ارسال بار به شهر مونترال را داشته ارائه كرده , و شهروندان ايراني كه در اين باره نگراني هاي كاذب داشته اند آسوده خاطر ساخته است .

ساير خدمات شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه براي ارسال بار به مونترال / كانادا

 • بسته بندي تمامي لوازم منزل و لوازم شخصي اعم از ظروف هاي شكستني , كتاب و كتابخانه و لباس هاي محبوب شما در محل و به صورت كاملا استاندارد و اصولي .
 • بارگيري جهت حمل بار هوايي
 • انجام تشريفات گمركي به منظور ارسال بار به مونترال , با و بدون حضور خود مسافر : تعدادي از مسافران در ارسال بار به مونترال ضروري مي دانند كه در انجام امورات و تشريفات گمركي , كارشناس فريت بار را شخصا همراهي كنند . با اين حال بيشتر مسافران اينگونه همراهي كردن كارشناس فريت بار را ضروري ندانستع و تمام كارهاي مربوط به امورگمركي را , بر عهده ي شركت فريت بار پادميرا راه قرار مي دهند .
 • تمامي كارها مطابق خواست مشتري صورت گرفته و هدف تمامي كاركنان و كارشناسان شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه كسب رضايت مشتري و مسافران گرامي مي باشد .
 • پالت بندي محموله ي ارسالي در صورت لزوم : به منظور جلوگيري از هرگونه آسيب و صدمه ي احتمالي وارده , پس از اتمام كارهاي مربوط به تشريفات گمركي , بر حسب نياز و در صورت لزوم و تاسسد كارشناسان فريت بار , محموله ي ارسالي پالت بندي مي شود . تمامي اين فعل و انفعلات همانند تمام مراحل فريت بار بر عهده ي شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه مي باشد .
 • اخذ بارنامه جهت ارسال بار به مونترال : شركت فريت بار و حمل بار هوايي در كوتاه ترين زمان ممكن و با هزينه ي بسيار كم مسئوليت اخذ بارنامه از شركت هاي هواپيمايي همچون , شركت هواپيمايي امارات , تركيش ايرلاينز , لوفتهانزا و غيره …… را به منظور ارسال بار به شهر مونترال كانادا بر عهده دارد .

*** توجه

ارسال بار هوايي به مونترال مطابق با قوانين فريت بار به كشور كانادا صورت مي گيرد . لازم به توضيح است كه تمامي قوانين مربوطه به فريت بار در همه ي فرودگاه هاي كشور كانادا به طور يكسان اعمال مي شوند .

فرودگاه بين المللي مونترال / فرودگاه پيير اليوت ترودو

فرودگاه بين المللي مونترال يا فرودگاه پيير اليوت ترودو يك فرودگاه باربري همگاني محسوب مي شود . اين فرودگاه بين المللي يك باند از جنس آسفالت و بتن به طول ۳۳۵۳ متر دارد . فرودگاه بين المللي پيير اليوت ترودوي مونترال از سطح دريا ۳۶ متر فاصله دارد . نام گذاري اين فرودگاه مربوط به نخست وزير معروف كانادا ( ژورف فيليپ ايو اليوت ترودو ) مي باشد .

كد سازمان ياتا براي فرودگاه بين المللي پيير اليوت ترودو شهر مونترال YULو براي سازمان ايكائو نيز CYUL مي باشد

 

فريت بار به سيدني , فريت بار به امريكافريت بار به كانادا ,

 ارسال بار هوايي به امريكا  , ارسال بار هوايي به استراليا , ارسال بار هوايي به كانادا

فريت بار فرودگاه امام  , فرودگاه امام خميني ,  فريت فرودگاه امام خميني ,  ارسال بار هوايي به مونترال

فريت بار به لس آنجلس   , ارسال بار هوايي به تورنتو


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۳:۱۸ توسط:مهدي موضوع:

فريت بار به ملبورن

فريت بار به ملبورن

فريت بار به ملبورن , ارسال بار هوايي به ملبورن , قيمت و هزينه فريت بار به ملبورن , حمل بار هوايي مسافر به ملبورن با ارائه بهترين خدمات بسته بندي و امنيت بار مسافر : شهر ملبورن استراليا سالهاي پيش به عنوان پايتخت استراليا محسوب مي شده است . با اين حال اين شهر پايتخت فرهنگي استراليا شناخته مي شود . با اين حال شهر ملبورن مركز ايالت ويكتوريا بوده است .

 

شهر ملبورن استراليا داراي مساحتي در حدود ۸۸۰۶ كيلومتر مي باشد . اين شهر همچنين در حدود ۴ ميليون نفر جمعيت دارد . شهر ملبورن كه يكي از مهم ترين شهر هاي فرهنگي استراليا محسوب مي شود به عنوان يك قطب آموزش عالي , فرهنگي و جهانگردي استراليا نيز شهرت دارد . از سوي مجله ي اكونوميست و مركز مرسر در اين چند سال اخير , شهر ملبورن استراليا بهترين شهر در دنيا براي زندگي كردن انتخاب شده است .

 

آشنايي با موقعيت جغرافيايي شهر ملبورن :

شهر ملبورن در قسمت جنوب شرقي استراليا قرار گرفته است . اين شهر همچنين در قسمت طولي ياررا و در كرانه ي خليج پرت فيليپ واقع شده است . گفتني است كه در حدود ۷۰% از تمام جمعيت ايالت ويكتوريا در شهر ملبورن ساكن مي باشند .

بيشتر بدانيد : فريت بار به استراليا

مسافرت و ارسال بار به ملبورن

شهر ملبورن از حيث مسافرتي و توريستي و همين طور از لحاظ فرهنگي جزء شهرهاي معروف تر استراليا شناخته مي شود . اين شهر در طول اين جندسال پياپي به عنوان بهترين مكان براي داشتن يك زندگي بي حاشيه و ارام معرفي شده است . با اين حال اين شهر توانسته نظر گردشگران و توريست هاي زيادي را به سوي خ.د جلب كند . تمام كساني كه سفري به استراليا داشته باشند , تمايل دارند از اين شهر هم ديدن كنند . با اين تفاسير يكي از دغدغه هاي مسافران به اين شهر ارسال بار با خود به شهر ملبورن مي باشد . در زير به تشريح نحوه و چگونگي ارسال بار به ملبورن و همچنين خدماتي كه شركت فريت بار و حمل بار هوايي در اين رابطه ارائه مي دهد , مي پدازيم .

بسته بندي بار / ارسال بار

بيشتر كساني كه قصد مسافرت بلند مدت و همينطور ارسال بار هوايي به شهر ملبورن استراليا دارند در رابطه با ارسال بار به اين شهر دچار ترديد ها و نگراني هايي مي شوند . اين افراد از اين مورد نگران هستند كه امكان وارد شدن خسارت و اسيب ؛ در طول و مدت مسير ارسالي وجود دارد . بايد گفت كه جاي هيچ گونه نگراني و ترديدي در اين رابطه وجود ندارد . خدماتي كه شركت فريت بار و حمل برا هوايي در رابطه به بسته بندي ارائه مي دهد و نيز با استفاده كردن از مرغوب ترين نوع كارتن ها جهت فريت بار و بسته بندي لوازم شخصي و. ايباب و اثاثيه ي منزل و غيره … و همچنين با سود بردن و استفاده كردن از افراد متخصص و خبره در زمينه ي بسته بندي , تا به امروز بهترين خدمات بار هوايي را براي شهروندان ايراني كه قصد مسافرت بلند مدت و همچنين ارسال بار به شهر ملبورن را داشته اند ارائه كرده است .

ساير خدمات شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا براي ارسال بار به شهر ملبورن

 • بسته بندي تمامي اسباب و اثاثيه ي شخصي و خانه اعم از ظروف هاي شكستني . كتابخانه و تابلو فرش ها و همچنين البسه هاي مورد نياز و محبوب , در محل و بصورت كاملا استاندارد و اصولي
 • بارگيري جهت حمل بار هوايي به ملبورن
 • انجام تشريفات مربوط به كارهاي گمركي با و بدون حضور مسافر براي ارسال بار به ملبورن
 • تعدادي از مسافران عزيز در اين مورد و به منظور انجام امورات گمركي , ضروري مي دانند كه كارشناس فريت بار را همراهي كنند . با اين بيشتر مسافران هم اين مورد را ضروري ندانسته و تمامي امورات گمركي را بر عهده ي شركت فريت بار قرار مي دهند . گفتني است كه تمام كارها مطابق با خواسته مشتري صورت مي گيرد و هدف تمامي كاركنان و مديريت , شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه كسب رضايت مشتريان مي باشد .
 • پالت بندي در صورت لزوم : به منظور جلوگيري از هرگونه آسيب و خسارات احتمالي وارده به بار ارسالي ؛ بال فاصله پس از اتمام كارهاي مربوط به تشريفات و امورات گمركي , در صورت لزوم و تاييد كارشناسان فريت بار , محموله ي ارسالي را پالت بندي ميكنند .
 • آخر اخذ بارنامه جهت فريت بار / ارسال بار به شهر ملبورن / استراليا / ايالت ويكتوريا

شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه مسئوليت اخذ بارنامه به منظور ارسال بار به شهر ملبورن استراليا را در كوته ترين زمان ممكن و با هزينه ي پايين از شركت هاي هواپيمايي همچون : تركيش ايرلاينز , لوفتهانزا . امارات و ديگر شركت هاي هواپيمايي را بر عهده دارد .

***توجه

توجه داشته باشيد كه ارسال بار هوايي به شهر ملبورن بر اساس قوانين فريت بار به كشور استراليا صورت مي پذيرد . لازم به يادآوري مي باشد كه همه ي قوانين فريت بار در همه ي فرودگاه هاي شهر استراليا به صورت يكسان اعمال مي شوند .

فرودگاه بين المللي ملبورن و كارگو

فرودگاه شهر ملبورن يك فرودگاه بين المللي محسوب مي شود كه علاوه بر اين به اين فرودگاه بين المللي يك فرودگاه همگاني نيز معروف است . فرودگاه بين المللي و همگاني ملبورن باندي از جنس اسفالت به طول ۲۲۸۶ متر را دارد . فرودگاه بين المللي شهر ملبورن يكي از مهم ترين فرودگاه هاي استراليا محسوب مي شود . همچنين اين فرودگاه در طول سال ميزبان تعداد زيادي از مسافران داخلي و بين المللي مي باشد . مسافران زيادي همه ساله در اين فرودگاه بين المللي تردد مي كنند . فرودگاه بين المللي ملبورن فعاليت خود را در حيطه ي مسافربري و فريت بار ( ارسال بار ) بسيار فعال دنبال مي كند . فرودگاه بين المللي ملبورت در قسمت شمال غربي شهر ملبورن قرار گرفته است .

كد سازمان ياتا براي فرودگاه بين المللي ملبورن MEL و همچنين براي سازمان ايكائو نيز YMML مي باشد .

 

ارسال بار هوايي , حمل بار هوايي , فريت بار , هزينه فريت بار

فريت بار به استراليا , فريت بار به ونكوور , فريت بار به تورنتو , فريت بار به مونترال ,


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۸:۰۸ توسط:مهدي موضوع:

فريت بار به بريزبن

فريت بار به بريزبن

فريت بار به بريزبن , ارسال بار هوايي به بريزبن , فريت بار مسافر به بريزبن استراليا , قيمت و هزينه حمل بار هوايي به بريزبن با بهترين كيفيت بسته بنيد و امنيت بار مسافر : شهر بريزبن جزء شهرهاي پرجمعيت و بزرگ در كشور استراليا محسوب مي شود . اين شهر در سواحل شرقي كشور استراليا قرار دارد . شهر بريزبن با نام سرزمين ملكه در استراليا شهرت دارد . شهر بريزبن از لحاظ جمعيت در حدود ۱۸۲۰۴۰۰ نفر دارد كه چيزي در حدود ۹۸۹۱۵۱ نفر آن در خود شهر بريزبن ساكن مي باشند . و مابقي اين جمعيت در حومه ي شهر بريزبن ساكن مي باشند . اين شهر سومين شهر پرجمعيت كشور استراليا محسوب مي باشد . گفتني است كه شهرهاي پرجمعيت استراليا به ترتيب سيدني , ملبورن و بريزبن مي باشند .

 

شهر بريزبن يكي از شهرهاي جذاب و توريستي مي باشد . احتمال دارد گردشگران عزيز هم به اين مورد واقف باشند كه بريزبن يك شهر توريست پذير نيز مي باشد . از جاذبه هاي توريستي اين شهر مي توان به وجود رودخانه ي زيبا و پارك جذاب اين شهر اشاره كرد . با اين حال شهر بريزبن يك شهر دانشگاهي نيز شناخته مي شود . دانشگاه هاي معروف و سرشناسي در اين شهر وجود دارند . دانشگاه هاي معتبر و معروف شهر بريزبن عبارتند از :” دانشگاه گريفيت , دانشگاه كوئينزلند , دانشگاه فناوري كوئينز لند .

 

همانطور كه در بالا هم مورد اساره واقع شد , شهر بريزبن يكي از شهر هاي جذاب و زيبا و همينطور بزرگ استراليا محسوب مي شود . همه ساله گردشگران و توريست هاي زيادي براي مشاهده ي مناطق گردشگري شهر بريزبن , در اين شهر تردد مي كنند . شهر بريزبن به غير از اينكه از نظر توريستي , يك شهر مهاجر پذير است . از لحاظ علمي و دانشگاهي هم پيشرفت هايي داشته كه دانشجويان زيادي از سراسر دنيا براي ادامه ي تحصيل و تكميل علم خود به اين شهر سفر مي كنند . درصد زيادي هم از ايرانيان براي ادامه ي تحصيل , به اين شهر در رفت و آمد مي باشند .

اين افراد هميشه در سفر خود به شهر بريزبن دغدغه ي ارسال بار هوايي به اين شهر را دارند . افرادي هم هستند كه داراي اقامت استراليا و شهر بريزبن مي باشند و تا حدودي از شيوه ي ارسال بار به اين شهر آگاهي دارند ولي كساني هم هستند كه براي اولين بار به اين شهر توريستي , دانشگاهي قصد مسافرت بلند مدت و ارسال بار دارند و ازنحوه و چگونگي ارسال بار به شهر بريزبن اطلاعات دقيقي ندارند . در زير به خدماتي كه شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه به كساني كه قصد مسافرت و ارسال بار به شهر بريزبن را دارند تشريح مي كنيم .

خدمات شركت فريت بار و حمل بار هوايي براي ارسال بار هوايي به بريزبن

بسته بندي بار , ارسال بار به بريزبن

افرادي هستند كه براي ارسال بار به بريزبن دچار نگراني هايي مي شوند كه احتمال دارد در طول و مدت سفر به شهر بريزبن , به بار ارسالي آنها آسيب و صدمه اي وارد گردد . خدماتي كه شركت فريت بار و حمل بار هوايي در رابطه با بسته بندي ارائه مي دهد و همچنين استفاده كردن از مرغوب ترين نوع كارتن جهت فريت بار و بسته بندي لوازم شخصي و اسباب و اثاثيه ي منزل و غيره …… و همچنين با سود بردن و استفاده كردن از افراد متخصص و كارآمد در زمينه ي بسته بندي تا به امروز بهترين خدمات را براي كساني قصد ارسال بار و مسافرت بلند مدت به شهر بريزبن را داشته اند ارائه نموده و شهروندان ايراني كه در اين مورد ترديد هايي داشتند را آسوده خاطر كرده است .

ساير خدمات شركت فريت بار وحمل بار هوايي پادميرا راه براي ارسال بار به شهر بريزبن , استراليا

 • بسته بندي تمامي لوازم و اثاثيه ي منزل اعم از ظروف هاي شكستني , كتاب و كتابخانه , لباس هاي محبوب شما در محل و با رعايت تمامي اصول و استاندارد در زمينه ي بسته بندي .
 • انجام دادن تشريفات گمركي به منظور ارسال بار به شهر بريزبن با و بدون حضور خود مسافر : تعدادي از مسافران براي انجام گرفتن كارهاي مربوط به تشريفات و امورات گمركي , ضروري مي دانند كه كارشناس شركت فريت بار را همراهي كنند . با اين حال مسافراني هم هستند كه در اين رابطه همراه شدن با كارشناس فريت بار به منظور اتمام امورات گمركي را ضروري ندانسته و تمام امورات مربوطه را در اين مورد بر عهده ي شركت فريت بار قرار مي دهند . شركت فريت بار و حمل بار هوايي اعلام مي دارد كه تمامي كارها مطابق با خواست مشتري صورت مي پذيرد و هدف كاركنان , كارشناسان و مديريت اين شركت خدماتي كسب رضايت مشتريان و مسافران عزيز مي باشد .
 • پالت بندي محموله ارسالي به بريزبن در صورت لزوم : به منظور جاوگيري از وارد شدن هرگونه خسارت به بار ارسالي , پس از اتمام امورات و تشريفات گمركي , بر حسب نياز و در صورت لزوم و تاييد كارشناسان شركت فريت بار , محموله ي ارسالي پالت بندي مي شود . شركت فريت بار و حمل بار هوايي با افتخار اعلام مي دارد كه مسئوليت تمامي اين عمليات همانند تمام مراحل ارسال بار به بريزبن بر عهده ي اين شركت مي باشد .
 • اخذ بارنامه به منظور ارسال بار به شهر بريزبن / استراليا

شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميراه راه مسئوليت اخذ بارنامه از شركت هاي هواپيمايي نظير شركت هواپيمايي , امارات , تركيش ايرلاينز , لوفتهانزا و غيره ….. را در كوتاه ترين زمان ممكن و با هزينه ي پايين , جهت فريت بار / ارسال بار به شهر بريزبن را بر عهده دارد .

بيشتر بدانيد : ارسال بار به استراليا

فرودگاه بين المللي بريزبن , استراليا

فرودگاه بين المللي بريزبن در جنوب شرقي كوئينزلند واقع شده است بر اساس آماري كه بدست ما رسيده و مورد تائيد سازمان فرودگاه هاي استراليا مي باشد , در سال ۲۰۱۳ بيش از ۲۱۸۰۰۰۰۰ نفر مسافر در اين فرودگاه تردد داشته اند . لازم به توضيح است كه اين تعداد مسافر ۴۲ پرواز داخلي و ۲۸ پرواز بين المللي و خارجي داشته اند . مركز هواپيمايي ويرجين استراليا و يك مركز دوم براي هواپيمايي كوانتس , اين فرودگاه بين المللي بريزبن مي باشد .

با اين حال , اين فرودگاه يك مركز فرعي هم براي هواپيمايي جت استار مي باشد . فرودگاه بين المللي بريزبن سابقه ي داشتن مركز هواپيمايي تايگراير استراليا را دارد . اين فرودگاه در سال ۲۰۱۴ مركز هواپيمايي تايگر اير استراليا محسوب مي شد . در كل بايد گفت با تمامي اين اوصاف , فرودگاه بين المللي بريزبن يكي از فرودگاه هاي مهم كشور استراليا مي باشد .

كد سازمان ياتا براي فرودگاه بين المللي بريزبن BNE و همچنين براي سازمان ايكادو هم YBBN مي باشد.

 

ارسال بار هوايي , حمل بار هوايي , فريت بار , هزينه فريت بار

فريت بار به استراليا , فريت بار به ونكوور , فريت بار به تورنتو , فريت بار به مونترال ,


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۲:۲۶ توسط:مهدي موضوع: