راهنماي عروسي راهنماي عروسي .

راهنماي عروسي

شركت فريت بار پك آرا

شركت فريت بار پك آرا

با يشرفت هايي كه در ۱۰۰ سال اخير در صنعت هوانوردي  داشته ايم و با تكنولوژي امروز همگام بوده شاهد حمل و ارسال بار به اقصا نقاط جهان  هستيم كه  حتي ياد آوري و زمان انجام ارسال بار در گذشته كمي خنده دار بنظر مي آيد.

با توجه به اين پيشرفت ها شركت ارسال بار هوايي پادميرا با در دست داشتن كارمندان مجرب كليه امكانات حمل و نقل  و مجوز هاي لازمه از سازمان هواپيمايي كشوري جمهوري اسلامي  و داشتن مديران با  بيش از ۳۰ سال سابقه در امور حمل هوايي با مدارك و استاندارد هاي  بين المللي در خدمت مردم شريف ايران زمين هستيم . تا با انجام دادن صحيح و اصولي وبا كيفيت كليه امور حمل و نقل و ارسال بار به اقصا نقاط جهان كمكي براي جامعه ايران و ايراني باشيم.

خلاصه اي از مجموع خدمات ارسال بار و فريت بار پك آرا

ارسال خدمه و پرسنل متخصص بسته بندي و پكينگ در محل و منزل مورد نظر :

متخصصين در محل و منزل كه توسط مسافر و يا صاحب كالاي ارسالي  مشخص شده با تعين وقت قبلي با اوپراتور شركت هماهنگ شده و در آنجا مستقر ميشوند . با به همراه داشتن كليه وسايل و متريال استاندارد  بسته بندي اعم از اندازه هاي مختلف كارتن هاي مخصوص ارسال بار وفريت بار كيسه حباب دار فوم چسب هاي مخصوص تري ام كاغذ  بسته بندي يونوليت انواع ضربه گير و …  شروع به بسته بندي ميكنند. اثاثيه ممكن است ظروف و سرويس چيني و شكستني باشد كتاب و كتابخانه  آلبوم عكس  ويا پيانو و لوازم منزل مانند مبل صندلي ميز و… در هر صورت با تمام امكانات مدرن وسايل بسته بندي شده و آماده براي مرحله بعدي ارسال بار هوايي و فريت بار مي شود.

حمل بار  به فرودگاه امام خميني (ره ) براي فريت بار

متخصصين حمل  در محل حاضر شده و مشغول بار گيري محموله جهت ارسال بار و فريت ميشوند. با در اختيار داشتن انواع  خودرو هاي سبك وسنگين  مانند ون مسقف وانت بار خاور و ۱۸ چرخ محموله به فرودگاه بين المللي امام خميني (ره) منتقل مي شود.

 انجام تشريفات گمركي

كار مندان شركت فريت بار پادميرا راه در فرودگاه امام خميني(ره) حضور داشته و تخليه وسيله نقليه انجام ميشود.

توزين (مشخص شدن وزن) وتشريفات لازمه گمركي توسط متخصصين با استاندارد هاي گمرك جمهوري اسلامي  انجام ميشود.

صدور بارنامه هواپيمايي براي فريت بار

بعد از مشخص شدن تعداد  وزن و ابعاد  بار بارنامه هواپيمايي كه حاوي مشخصات فرستنده و گيرنده ميباشد. با در نظر داشتن مقصد كالا و براورد زمان بارنامه با ايرلاين هواپيمايي خارجي و يا ايراني توسط نماينده شركت  صادر ميشود.

صدور پكينگ ليست (ليست عدل بندي)

با اتمام مراحل ذكر شده  ليستي از ريز محموله تهيه ميشود كه با شماره كذاري روي بسته ها مشخص ميگردد. ليست به زبان فارسي و انگليسي ميباشد.

دليوري مدارك ارسال بار و فريت بار

بعد از پايان كار پاكتي كه حاوي مدارك بار مانند قبض باسكول كپي جواز گمركي بارنامه و بيمه نامه ليست بسته بندي و… توسط نماينده درب منزل و يا محل مورد نظر تحويل داده ميشود.

پيگيري و تركينگ

سرويس ۲۴ ساعته تركينگ شركت فريت بار پادميرا راه در هر ساعت شبانه روز در صورت نياز شما را از محل فعلي محموله و زمان رسيدن بار به بمقصد مطلع مي گرداند. شما ميتوانيد به  محض رسيدن بار به مقصد نهايي با خبرشويد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۱۲:۳۰ توسط:مهدي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :